شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

رئیس جمهوری به استان سمنان سفر می کند

انتشار: جمعه, ۹ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۲۷:۱۶ |
کد خبر: 46134 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


شاهرود – ابتکارآنلاین: سرپرست استانداری سمنان گفت: مردم استان سمنان سه شنبه هفته آینده میزبان حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی خواهند بود و در شاهرود استقبال پرشوری از وی به عمل خواهد آمد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا  – سعید ناجی روز جمعه در نشست شورای اداری استان سمنان که به مناسبت هماهنگی برنامه های سفر ریاست جمهوری به استان، در سرسرای پورسینای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد از دیدار رئیس جمهوری با مردم در شاهرود خبر داد.

وی افزود: سفرهای مسوولان بیانگر علاقه آنان به مردم و میل به شناخت دقیق مشکلات هر منطقه و حل آن ها با رسیدگی بیشتر و دقیق تر و نیز فرصتی برای ارزیابی عملکرد مسوولان در آن حوزه است.

ناجی با تاکید بر اینکه سفرهای استانی می تواند میزان سنجش علاقه مردم به نظام، مسوولان و دولت تلقی شود، تصریح کرد: بدخواهان نظام، مشروعیت آن را هدف گرفته و در این راه از تحریم، تهدید و ابزار رسانه ای استفاده می کنند.

سرپرست استانداری سمنان حفظ انسجام و همدلی و انتخاب راهکار مناسب برای برخورد با دسیسه های دشمنان را ضرروی دانست و ابراز داشت: باید دقت کنیم عملکرد ما به گونه ای نباشد که نظام را ضعیف کند این در حالیست که پایه این مشروعیت سیاسی مردم هستند و باید رضایت هرچه بیشتر آنان مد نظر قرار گیرد.

ناجی با بیان اینکه آن چه در جریان استقبال از رئیس جمهوری در خوی به نمایش گذاشته شد نشان دهنده مقبولیت و مشروعیت نظام و همدلی مردم است، اضافه کرد: در استان سمنان نیز همه باید کمک کنند قدرت نظام و مقبولیت آن به جهانیان نشان داده شود.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهوری نماد حاکمیت بین مردم و نماینده مردم در حاکمیت است، یادآور شد: باید طرح هایی که می تواند رضایت مردم را تأمین کند در اولویت قرار گیرد تا رفاه و آسایش آنان تامین شود.

این دومین سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان پس از سال ۹۵ است.

سرپرست استانداری سمنان اوایل هفته پیش رو جزئیات بیشتری از سفر روحانی به استان سمنان ارائه خواهد کرد.

گفته می شود رئیس جمهوری پس از دیدار مردمی در شاهرود، ۱۴ آذرماه در مرکز استان سمنان حضور یافته و در اجلاس سراسری نماز سخنرانی خواهد کرد.

روحانی هم چنین برنامه های دیگری از جمله شرکت در جلسه شورای اداری استان سمنان خواهد داشت و بنا بر برخی نقل قول ها به مناسبت ۱۶ آذر در جمع دانشجویان استان نیز سخنرانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *