شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

مردم انقلابی ایران انتظار مجلس کارآمدتری را دارند

انتشار: جمعه, ۹ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۲۱:۴۸ |
کد خبر: 46120 |
بازدید: 55 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه برخی از افراد در مجلس شورای اسلامی با الفبای اسلام و انقلاب آشنایی کافی ندارند افزود: مردم انقلابی ایران انتظار کارآمدی و فعالیت بهتری را از مجلس شورای اسلامی دارند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه ورامین با گرامیداشت سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس گفت : امروز مجلس در ایفای نقش حساس و خطیر خود، کارآمدی لازم را ندارد و برخی از نمایندگان با اظهارات خود این نهاد مهم را از جایگاه اصلی اش تنزل داده اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تأکید بر لزوم حفظ آزادی نمایندگان مجلس در بیان مطالب گفت: نمایندگان باید حافظ احکام اسلام بوده و در تصویب لوایح و طرح ها دقت کافی داشته باشند چرا که عدم نظارت کافی و لازم بر دستگاه ها ضعف مجلس شورای اسلامی است.

محمودی افزود: رویه ای که امروز مجلس شورای اسلامی در پیش گرفته به هیچ وجه زیبنده یک مجلس انقلابی و برخاسته از خون ۲۵۰ هزار شهید نیست، کسانی که آگاهانه به چنین نمایندگانی رای می دهند، باید در دنیا و آخرت پاسخگوی خدا و خلق باشند.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: دسترسی ۱۰۰ درصدی جمعیت کشور به مراقبت های اولیه بهداشتی، ایجاد زیرساخت های پوشش ۱۰۰درصدی واکسیناسیون بیماری های همه گیر، توسعه روزافزون بیمارستان های کشور که بر اساس آن تعداد شهرهای دارای بیمارستان از ۳۷ درصد در سال ۵۷ به ۹۷ درصد رسیده بخشی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

امام جمعه موقت ورامین گفت : تولید ۹۵ درصد داروهای مورد نیاز کشور، راه اندازی بیمارستان های هسته ای کشور، دستیابی به پزشکی هسته ای، افزایش حدود ۳برابری مساجد کشور، ایجاد نمازخانه در تمامی مراکز و محیط های عمومی و مساجد بین راهی، ۸ برابر شدن تعداد کتابخانه های عمومی کشور نسبت به قبل از انقلاب، افزایش کتابخانه های کشور از ۴۰۰ عدد به ۳ هزار و ۲۷۸ کتابخانه و افزایش دانشگاه های کشور از ۲۲۳ عدد به ۲ هزار و ۶۴۰ دانشگاه بخش دیگری از دستاوردهای نظام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *