شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

مسئولان به نجابت مردم احترام بگذارند

انتشار: جمعه, ۹ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۲۱:۳۹ |
کد خبر: 46115 |
بازدید: 49 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان پاکدشت با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی با نجابت و صبوری در برابر تمامی ناملایمات ایستادگی کرده اند تصریح کرد: مسئولان باید به این نجابت احترام گذاشته و زمینه سواستفاده برخی مدیریت های ناکارآمد را از این نجابت از بین ببرند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام حسن لزومی در خطبه های این هفته نماز جمعه پاکدشت گفت : ملت ایران ، مردم نجیب و صبوری هستند که به دلیل پایبندی به ارزش های اسلامی ، در تمامی مشکلات همراه با نظام بوده اند ولی این دلیل نمی شود که مسئولین در خدمت به این مردم کوتاهی کرده و از تحمل آن ها سوء استفاده کنند.

وی افزود : مردم در آتش گرانی می سوزند و عدم تحرک شما مسئولین این آتش را بیش از پیش در دامان ملت افروخته می کند.

لزومی تصریح کرد: گرانی دلار ، مشکلات بسیاری را به مردم تحمیل کرده است ولی امروز که مسئولین ادعای کاهش قیمت ارز و دلار دارند چرا وضع زندگی مردم تغییری نمی کند و نابسامانی و گرانی ادامه دارد.

وی تأکید کرد : امروز سفره مردم روز به روز کوچک تر شده و گرانی ها زندگی مردم را مختل کرده است ، این وظیفه مسئولان است که این مشکلات را برطرف و رفاه را برای مردم تأمین کنند.

امام جمعه پاکدشت در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، عصاره فضائل مردم هستند و در زندگی شخصی و کاری خود باید شهید مدرس را که هیچ گاه ترس و طمع را به خود راه نداد ، الگو قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *