شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان سمنان برگزار شد

انتشار: پنج شنبه, ۸ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۲:۵۶ |
کد خبر: 46108 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


سمنان – ابتکارآنلاین: جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان، روز پنجشنبه به ریاست حجت‌ الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری و با هدف بررسی نیازمندی های این استان و روند اجرای طرح ها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان سمنان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – شرکت کنندگان در این جلسه، علاوه بر بررسی آخرین گزارش ها از روند اجرای طرح های مصوب قبلی، پیشنهادهای دستگاه ها و طرح های مرتبط با حوزه های تامین آب استان، کشاورزی و ادامه برنامه توسعه آبیاری تحت فشار، گسترش مراکز بهداشتی و خدمات درمانی، انرژی، آموزش عالی، صنعت و معدن، راه و حمل و نقل، محیط زیست، ورزش و هم چنین توسعه گردشگری را بررسی و طرح های جدید را نهایی کردند.

جزئیات این طرح ها که می تواند تحولی دیگر در روند پیشرفت و توسعه پایدار استان سمنان ایجاد کند، توسط رییس جمهوری و در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان اعلام می شود.

رییس دفتر رئیس جمهوری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، معاون امور اقتصادی رئیس جمهوری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به همراه شماری از وزیران کابینه و مسوولان ارشد استان سمنان از جمله شرکت کنندگان در این نشست بودند.

رئیس جمهوری قرار است در ادامه سفرهای استانی خود، بزودی به استان سمنان سفر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *