شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

ساخت و ساز غیرمجاز قطعا قابل پیشگیری است

انتشار: چهارشنبه, ۷ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۷:۳۲:۰۷ |
کد خبر: 46054 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرماندار پاکدشت گفت:اگر توانستیم با مدیریت قوی و برنامه ریزی  در مقابله با پدیده شوم ساخت و ساز غیرمجاز با رویکرد  پیشگیرانه بایستیم می توانیم ادعا کنیم که گام موثری در جهت اجرای قانون و حفظ  امنیت  مردم برداشته ایم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت در جلسه مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز که به میزبانی فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: بحث ساخت و ساز غیر مجاز از عمده مسائل مهم است که تاکنون جلسات متعددی در رابطه با آن برگزار کردیم و در این مسیر گام های خوبی برداشته شده است.

 

وی گفت: با تلاش و همراهی شما مسئولان وضعیت ساخت و ساز غیر مجاز به طور نسبی مهار شده است و به شهادت دوستان و کسانی که این اقدامات  را رصد می کردند فرصت از دلالان گرفته شده است و دیگر سودجویان و دلالان فرصت و فضایی برای جولان ندارند.

 

تمهیدی بیان کرد: رویکرد ما برای ادامه مسیر مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز، پیشگیرانه است، یعنی اگر دستگاهی  بتواند از ساخت و ساز جلوگیری کند و نیاز به اخذ  حکم تخریب نباشد می توان گفت ماموریت خود را به درستی انجام داده و  کارنامه درخشانی از خود ارائه داده است.

 

فرماندار پاکدشت تصریح کرد: اگر توانستیم با مدیریت قوی در مقابله با پدیده شوم ساخت و ساز غیرمجاز با رویکرد  پیشگیرانه بایستیم می توانیم ادعا کنیم که گام موثری در جهت اجرای قانون و حفظ  امنیت  مردم برداشته ایم.

 

وی گفت:ساخت و ساز غیرمجاز قطعا قابل پیشگیری است؛ سودجویان دیگر یارای انجام تخلفات را ندارند اما به این معنا نیست که دست از پیگیری هایشان برداشته اند آنها در پشت پرده هنوز در حال تلاش هستند، اما شما مسئولان نباید خسته شوید، به همه دوستان از جمله شهرداران، بخشداران، جهاد کشاورزی و… تاکید می کنم تحت هیچ شرایطی از موضع مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز کوتاه نیایید.

 

تمهیدی بیان کرد: اگر ما می خواهیم شهرستانی عاری از مشکلات اینچنین داشته باشیم باید عزم خود را جزم کنیم و از فشارها خسته نشویم؛ دوستان دستگاه های نظارتی و امنیتی اقدامات مهمی را در دستور کار خود قرار داده اند و فرصت طلبان را‌مورد رصد قرار داده اند و بزودی برخورد جدی با آنها صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *