جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

دستگیری سارقان حرفه‌ای لوازم خودرو در بخش رودهن

انتشار: دوشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۲۴:۱۹ |
کد خبر: 45778 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: دستگیری سارقان حرفه ای لوازم داخل خودرو در بخش رودهندستگیری سارقان حرفه ای لوازم داخل خودرو در بخش رودهن

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارقان حرفه‌ای در بخش رودهن خبر داد و گفت: متهمان به ۱۴ فقره سرقت اعتراف کردند.

 

سرهنگ محمد حسن محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در بخش رودهن موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران تجسس کلانتری بخش رودهن این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی افزود: همچنین در این رابطه مأموران تجسس کلانتری بخش رودهن با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی سارقان مزبور حین سرقت که برخی از آنها حرفه‌ای و سابقه دار بودند شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: پس از انجام تحقیقات گسترده فنی و پلیس سارقان در یک عملیات ویژه در حین انجام جرم دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده ۱۴ فقره سرقت داخل خودرو در سطح بخش رودهن اعتراف کردند.

 

محمدی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و سپس روانه زندان شدند، گفت: موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است که بودن مشارکت و همراهی آنان حصول امنیت مقدور نیست

 

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند در پایان تاکید کرد: از شهروندان خواستاریم ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه هرگونه موارد مشکوک را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *