پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

نوربخش عاشق محرومین بود

انتشار: جمعه, ۲۵ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۴:۴۸ |
کد خبر: 45699 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


تهران- ابتکارآنلاین: معاون اول رییس جمهوری گفت: سید تقی نوربخش به معنای واقعی عاشق محرومین و افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی بود و با تمام وجود احساس خدمتگزاری می کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا  – اسحاق جهانگیری امروز جمعه در مراسم تشییع پیکر محمدتقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی و تاج الدین معاون این سازمان که در بیمارستان میلاد برگزار شد، شهادت امام حسن عسگری (ع) و درگذشت دو مدیر سازمان تامین اجتماعی را به رهبرمعظم انقلاب، رییس جمهوری و مردم تسلیت گفت.

وی افزود: نوربخش عمر پربرکت خود را به عنوان پزشک معتمد مردم و دولت تا آخرین لحظه در خدمت محرومین بود و آخر هم در این مسیر جان باخت.

معاون اول رییس جمهوری ادامه داد: تاج الدین نیز از نیروهای خدوم کشور بود و دو دوره به عنوان نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و کارگری دلسوز بود.

وی گفت: امیدوارم خداوند به همه توفیق خدمت به مردم بدهد.

 

***درگذشت نوربخش ضایعه بزرگی برای ملت و دولت بود

معاون اول رییس جمهوری همچنین در حاشیه تشییع پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی درگذشت سیدتقی نوربخش را ضایعه ای برای ملت و دولت و سازمان تامین اجتماعی دانست.

جهانگیری گفت: مرحوم نوربخش انسان وظیفه شناسی بود و هیچ وقت نسبت به تامین اجتماعی کمترین سهل انگاری و قصوری در انجام وظایف خود انجام نمی داد و با دلسوزی تمام خدمت می کرد.

معاون اول رییس جمهور گفت: امیدوارم بتوانیم راه خدمتگزاری به محرومین جامعه، مستضعفین و همچنین خدمت به طبقه کارگر را ادامه دهیم.

جهانگیری با اشاره به خدمات نوربخش و تاج الدین گفت: مرحوم نوربخش با دلسوزی تمام خدمت می کرد و احساس می کرد که یک مجموعه ای از ضعیف ترین اقشار جامعه، تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و با عشق و علاقه خدمت می کرد و مردم ضعیف جامعه را دوست می داشت.

وی افزود: مرحوم نوربخش پزشک سرشناسی بود و از خانواده متدین و معروفی بود. هم خودش از پزشکان سرشناس بود و هم پدرش از پزشکان معروف بود.

مراسم تشییع پیکر دکتر سیدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین رییس و معاون سازمان تامین اجتماعی امروز با حضور مسوولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم از مقابل بیمارستان میلاد آغاز شد. پیکر این جانباختگان صبح امروز پس از تشییع در گرگان، به تهران انتقال یافت.

در این مراسم که با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری، علی اکبر صالحی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی، حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی رییس دیوان عدالت اداری، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی ربیعی وزیر سابق تعاون، کار ورفاه اجتماعی، رضا طلائی نیک معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، محمدحسین مقیمی استاندار تهران و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور دارند .

قرار است پیکر مدیر عامل فقید سازمان تامین اجتماعی در دارالرحمه حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) ، شهر ری به خاک سپرده شود .

همچنین پیکر عبدالرحمن تاج الدین معاون فقید این سازمان قرار است فردا شنبه بیست وششم آبان ماه در اصفهان تشییع و خاکسپاری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *