جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

زمینه سازان و گروه های نفوذ در سیستم بانکی و اجرایی را باید شناسایی و خفه کرد

انتشار: جمعه, ۲۵ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۱:۲۷ |
کد خبر: 45680 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه قرچک گفت: زمینه سازان و گروه های نفوذ در سیستم بانکی و اجرایی را باید شناسایی و خفه کرد، همه ما باید منافقین را رسوا کنیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان  با اشاره به هفته کتاب، اظهار داشت: فرهنگ مطالعه ملت ما ضعیف اس ، در اهمیت کتاب همین بس که معجزه حضرت خاتم (ص)کتاب بوده و همه بزرگان دین ما در هر زمانی به مطالعه و افزایش علم و آگاهی توجه ویژه داشته اند،.

 

وی گفت: کتاب غذای روح است و اگر به درستی انتخاب شود عطش روحی و روانی مردم آرام و برطرف شده و دیگر فرصتی برای انجام منکر و حتی فکر به منکر باقی نمی ماند، نذر و اهداء کتاب تنها تأمین نیازهای کتابخانه ها است.

 

امام جمعه قرچک بیان کرد: یکی از حوادث و پیروزی های اخیر، پیروزی گروه های مقاومت فلسطین بر صهیونیست ها است ، با شلیک ۴۷۰ موشک به سرزمین های اشغالی آن هم ۴۰ دقیقه ، رژیم صهیونیستی را بیچاره کرد و به رعب و وحشت افتادند سیستم موشکی گنبد آهنین کمتر از صد موشک را توانست منهدم کند.

 

وی افزود: این حرکت جانانه پاسخ جنایت صهیونیست ها در نوار غزه بود که منجر به شهادت تعدادی از نیروهای مقاومت گردید، مقاومت و جنبش های حماسی تهدید کردند که هدف بعدی، تل آویو است ، صهیونیست ها عاجزانه درخواست آتش بس دادند، در پی این شکست ، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نتانیاهو استعفا داده است و در پی این ضعف و تسلی ، موجی انتقاد ها در داخل سرزمینی های اشغالی بوجود آمد و از توانایی رژیم صهیونیستی ناامید شدند.

 

اسماعیلی تصریح کرد: آمریکا رو برو خباثت و دشمنی اش را بیشتر می کند هر رو تحریم های جدید داریم چون محکم نیستیم هنوز هیچ برنامه ای برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی نداریم ، مشکلات هزار تا است و دولت دم از بسته های حمایتی می زند.

 

وی تاکید کرد: یک وزیر بعد از ۵ سال مسئولیت افتخار می کند که یک خانه برای مردم نساخته است، خسران این تفکر چه جوری باید جبران شود، مشکل ما مشکل آرمانی و عقیدتی است.

 

امام جمعه قرچک گفت:  اگر پیام شهداء شنیده شود گرایش به غرب و شرق رخت بر خواهد بست، اگر بشنویم ، روحیه ها قوی خواهند شد ، سرمایه نظام ما و ملت ما استقلال ، آزادی است ، مقاومت و استقامت است ، استکبار ستیزی است.

 

وی بیان کرد: دو نکته امروز حائز اهمیت است، دشمنی دشمن روبه افزایش است و قدرت دشمن روبه افوال و شکست است و دنیا لیبرال روبه افوال است، پس این دنیا را رها کنید ، جامعه را با دیدگاه بلند اسلامی بسازید.

 

اسماعیلی افزود: جامعه را به سمتی نبرید که مفسد فی الارض درست شود ، از تولید ملی حمایت شود.

 

وی تاکید کرد: زمینه سازان و گروه های نفوذ در سیستم بانکی و اجرایی را باید شناسایی و خفه کرد، همه ما باید منافقین را رسوا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *