پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

جزئیات سانحه رانندگی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

انتشار: پنج شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۳۳:۳۴ |
کد خبر: 45669 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


گرگان – ابتکارآنلاین: «سیدتقی نوربخش» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی عصر امروز پنجشنبه حین ماموریت اداری در حومه گرگان بر اثر سانحه رانندگی دچار مصدومیت شدید شد و با وضعیت بدحال تحت مداوا قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به همراه «خلیل حنیف» و «عبدالرحمن تاج الدین» از مدیران ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دچار مصدومیت شده اند که بر اساس مشاهدات خبرنگار ایرنا از بیمارستان؛ نوربخش و تاج الدین با ضریب هوشی ۳ تحت مداوا هستند و حال مساعدی ندارند.

طبق گفته شاهدان عینی خودرو حامل مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مقارن ساعت ۱۶ امروز بدلیل رعایت نکردن حق تقدم در دور برگردان روستای شصت کلاته گرگان با تریلر عبوری برخورد و به شدت صدمه دید.

خبرنگار ایرنا تلاش کرد در این باره نظر سرهنگ دوم علی عبدی فرمانده پلیس راه استان گلستان را جویا شود که وی به تلفنش جواب نداد.

علی یازرلو مدیرکل روابط عمومی استانداری گلستان به ایرنا گفت: عزیمت مصدومان با خودرو سواری به بیمارستان برای صرفه جویی در زمان بوده است.

در لحظه انتشار این خبر مدیر بیمارستان حکیم جرجانی گرگان متعلق به سازمان تامین اجتماعی به خبرنگار ایرنا گفت: حال آقای نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی به علت ترومای شدید مغزی وخیم است و از لحظات اولیه دو تیم پزشکی در اتاق عمل مشغول جراحی و مداوا هستند.

دکتر سید امیر حسین موسوی اظهار داشت: تاج الدین هم شرایط خوبی ندارد اما وضعیت حنیف نسبت به بقیه مناسب تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *