جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

مردم و مسئولان مثل دوران دفاع مقدس آرایش جنگی بگیرند

انتشار: پنج شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۲۸:۲۱ |
کد خبر: 45648 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در جنگ تمام عیار با استکبار جهانی قراردارد تاکید کرد: امروز تمامی مردم و مسئولان همچون دهه ۶۰ و دوران دفاع مقدس باید در مقابله با دشمن آرایش جنگی به خود بگیرند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید حسین نقوی حسینی روز پنجشنبه در آئین معارفه رئیس جدید دادگستری شهرستان ورامین افزود: مسئولان در هر پست و مقام، باید در کنار کارهایی که انجام می دهند به فکر این جنگ نیز باشند.

نماینده مردم ورمین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: در این شرایط جنگی، ساعت ۹ صبح سر کار آمدن و ۱۲ به منزل بازگشتن نمی تواند کشور را به سرمنزل مقصود برساند.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان نظام با تفکرات مختلف قومیتی، مذهبی، نظامی و تشکیلاتی تا پای مرزهای ایران اسلامی آمده اند و در این شرایط کوچکترین خطا از افراد قابل قبول نیست.

نقوی حسینی با بیان اینکه دشمنی استکبار علیه ملت ایران تمامی ندارد اظهارداشت: دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی با رصد دقیق خود روزانه یکصد توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کشف می کنند و در این شرایط بی توجهی و بیان مطالب تفرقه انگیز جز لطمه زدن به نظام فایده دیگری در پی ندارد.

وی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت و انسجام ملی در مواجهه با دشمن گفت: امروز همه وظیفه دارند در دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی با حفظ وحدت از اقدامات تفرقه آمیز بپرهیزند و نقدی نیز اگر وجود دارد در جایگاه خود و به خاطر اصلاح امور ارائه دهند.

به گزارش ایرنا در این مراسم ابوالقاسم مرادطلب به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان ورامین معرفی و از تلاش های عبادالله میرزایی تجلیل شد.

مراد طلب پیش از این دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین بود.

شهرستان ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *