جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

مردم منتظر استمرار برخورد قاطعانه با مفسدان اقتصادی هستند

انتشار: پنج شنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۲۸:۱۲ |
کد خبر: 45644 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تقدیر از دستگاه قضا در برخورد با مخلان بازار پول و اقتصاد کشور گفت: مردم منتظر استمرار برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی و نمایان شدن نتیجه آن در زندگی خویش هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی روز پنجشنبه در آئین معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین افزود: امروز کشور بیش از هر زمان دیگر به همراهی و همدلی مسئولان در برخورد با مفسدان اقتصادی و مخلان نظم و امنیت کشور نیاز دارد.

وی همچنین بیان کرد: مردم انتظار دارند استمرار برخورد با مخلان بازار پولی کشور خروجی روشنی در ثبات بازار و امنیت اقتصادی به همراه داشته باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: دستگاه های امنیتی و قضایی باید مقتدرانه با جرایمی که امنیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را نشانه گرفته اند برخورد کنند تا زمینه رشد و توسعه همه جانبه کشور فراهم شود.

به گزارش ایرنا سرپرست فرمانداری ورامین نیز در این مراسم مراسم با تأکید بر نقش مهم دستگاه قضایی در ارتقای امنیت پایدار در جامعه گفت: حضور ۱۲۰ هزار تبعه افغانستانی در این شهرستان فرصتی است که می تواند امنیت را نیز با چالش مواجه کند.

حسین کاغذلو افزود: اقدامات دستگاه قضا بر اساس اطلاعات و فعالیت های درستی است که از منابع مختلف به آن ارسال می شود و این نشان می دهد که بدون همکاری دقیق و تعامل مناسب نمی توان تصمیم های مقتصی را اتخاذ کرد.

وی گفت: تلاش همه مسئولان ورامین بویژه اعضای شورای تأمین شهرستان بر آن است که با همدلی، وحدت نظر و همراهی از امنیت موجود در منطقه حراست کنند.

در این مراسم از زحمات ابوالقاسم مرادطلب قدردانی و علیرضا شمس به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان ورامین معرفی شد.

شمس پس از این معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری بود.

ورامین در جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *