خواب دشمن برای نابودی جمهوری اسلامی تعبیر نمی شود | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

خواب دشمن برای نابودی جمهوری اسلامی تعبیر نمی شود

انتشار: سه شنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۸:۴۸ |
کد خبر: 45375 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


کرمان – ابتکارآنلاین: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: امسال باید چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به فضل الهی آنچنان برگزار ‌کنیم که دشمن بداند نه تنها خواب آشفته اش در زمینه نابودی جمهوری اسلامی اسلامی تعبیر نخواهد شد بلکه عزت ایران نیز افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – محمدرضا پورابراهیمی روز سه شنبه در ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود: سالگرد پیروزی انقلاب در سال جاری باید بهتر و باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود.

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی دشمن شکن ۱۳ آبان در کرمان اظهار داشت: این مهم به دلیل اراده مردم و البته عملکرد صحیح و کارشناسی شده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از زحمات مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در برگزاری شایسته آیین ها و مراسم تقدیر کرد و ادامه داد: این شورا در کرمان با رویکرد بسیار موثر و فعال خود طی سال‌ های گذشته نیز در کشور بطور ممتاز عمل کرده است.

پور ابراهیمی با اشاره به بدعهدی‌ های آمریکا و تحریم ‌هایی که علیه جمهوری اسلامی اعمال می ‌شود اظهار داشت: آمریکا می خواهد شرایط اقتصادی را برای ملت ایران دشوار کند تا بتواند علیه این کشور نقشه هایش را عملی کند.

وی بر برگزاری مردمی آیین ها و مناسبت ها بخصوص آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: اگر خواهان حضور مردم در عرصه انقلاب اسلامی هستیم باید در حوزه جاری و امورات مردم همت و تلاش بیشتری انجام گیرد.

پور ابراهیمی با تاکید بر اینکه شرایط فعلی کشور عادی نیست و سختی ‌های زیادی بر مردم حاکم است ، به طرح شبهاتی در زمینه عملکرد انقلاب اسلامی توسط برخی افراد اشاره و تصریح کرد: اکنون کشور ما در مقایسه با بسیاری از کشورهای منطقه رتبه ‌بالاتری دارد و در بسیاری از موارد به رتبه ‌های تک رقمی دست یافته است.

وی با تاکید بر اینکه ماموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تبیین اقدامات انقلاب اسلامی است گفت: دانشگاه ‌ها و مراکز علمی ظرفیت ممتازی دارند که باید از این مهم در راستای تبیین عملکرد انقلاب اسلامی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *