10هزار میلیارد ریال طرح در آذربایجان غربی افتتاح می شود | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

۱۰هزار میلیارد ریال طرح در آذربایجان غربی افتتاح می شود

انتشار: دوشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۲:۳۷ |
کد خبر: 45337 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


ارومیه- ابتکارآنلاین: استاندار آذربایجان غربی گفت: ۱۰ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی همزمان با سفر هفته آینده دکتر حسن روحانی به استان افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – محمدمهدی شهریاری روز دوشنبه افزود: بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی امام خمینی (ره) خوی، آزمایشگاه مرجع و کلینیک تدبیر ارومیه، گازرسانی به ۲۰۰ روستای آذربایجان غربی و شهر سرو ارومیه از جمله این طرح هاست.

وی اضافه کرد: فرودگاه و نیروگاه ماکو، فاز توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه و طرح های توسعه بیمارستان های آیت الله طالقانی و شهید مطهری ارومیه از جمله دیگر طرح های افتتاحی در سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی است.

وی بیان کرد: در این سفر همچنین عملیات اجرایی بزرگراه بازرگان – ایواوغلی – مرند آغاز می شود.

استاندار آذربایجان غربی نسبت به تصویب ۳۶ میلیارد ریال طرح جدید در این سفر ابراز امیدواری کرد و گفت: سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی قرار بود زودتر انجام شود اما به علت آماده نبودن برخی طرح ها به اواخر هفته آینده موکول شد.

به گزارش ایرنا دکتر حسن روحانی طی هفته آینده برای دومین بار به صورت رسمی به آذربایجان غربی سفر می کند؛ سفر پیشین وی در اوایل سال ۱۳۹۵ برکت های زیادی برای این استان به همراه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *