وحدت ملی به شکست تحریمها منجر می شود | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

وحدت ملی به شکست تحریمها منجر می شود

انتشار: یکشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۳:۴۱ |
کد خبر: 45306 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


یاسوج- ابتکارآنلاین: رئیس مجمع عالی بسیج کشور گفت: شرایط ایجاب می‌کند که سه قوه و ملت باید با هم متحد باشند زیرا با وحدت ملی شکست برنامه‌ها و تحریم‌های آمریکا حتمی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – علیرضا زاکانی روز یکشنبه در جمع پرشور راهپیمایان ۱۳ آبان شهر یاسوج افزود: آمریکا در هشت دوره تقابلی با ایران قرار گرفت که از جنگ هشت ساله شروع و در حال حاضر به تحریم نفتی ختم شده است.

وی بیان کرد: در ۴۰ سال گذشته هر کجا بر ارزش‌هایمان پایبند بوده و خدمت صادقانه به مردم را اصل و نخبگان را محور تحولات قرار داده‌ایم با حمایت مردم پیروز بوده‌ایم.

زاکانی اضافه کرد: تحریم‌ها طبل توخالی بوده، اما این به معنای بی تأثیری تحریم‌ها نیست و گذر از تحریم‌ها جز با تدبیر امکان ندارد.

رئیس مجمع عالی بسیج کشور بیان کرد: ما پس از انقلاب پیام صلح و آزادی داشتیم اما آمریکا و استعمارگران تاب دیدن چنین ملتی را نداشتند و هر روز برنامه تقابلی علیه ایران طراحی کردند که همگی به شکستشان انجامید.

به گفته زاکانی، ایستادگی ملت ایران در برابر آمریکا شرایط مقاومت برای سایر ملت‌ها را میسر کرده است.

رئیس مجمع عالی بسیج کشور یادآوری کرد: وضعیت ایران قابل مقایسه با ۴۰ سال پیش نیست و هر کجا مشکلاتی به وجود آمد به خاطر کنار گذاشتن قواعد بوده که البته قابل حل هستند.

وی تاکید کرد: باید به ریسمان الهی چنگ بزنیم و اسلام را با همه شئونات آن محور تحولات قرار دهیم.

زاکانی با بیان اینکه در داخل کشور باید به سمت انسجام و پیشرفت مادی و معنوی حرکت کنیم افزود: تحقق مردم سالاری دینی و خدمت فداکارانه به مردم می‌تواند رمز موفقیت ایران باشد.

رئیس مجمع بسیج عالی کشور تاکید کرد: مسائل و مشکلات اقتصادی با همت مسئولان قابل حل است.

به گفته وی نظارت و بازخواست مسئولان، حق مردم است و دولت هم وظیفه دارد در حرکت به جلو چشم به توانمندی‌های داخلی داشته باشد و با استفاده از ظرفیت شایستگان مسیر عبور را تسهیل کند و همه نیز موظف به حمایت از دولت هستند.

زاکانی تصریح کرد: مجلس باید با دقت بر مسائل نظارت کند و در رأس امور قرار گیرد.

به گفته وی، قوه قضائیه با برخورد قاطع با ریشه‌های فساد و دانه درشت‌ها می‌تواند رسیدگی به امور را تسهیل کند که ماحصل آن شادی مردم است و زمینه ساز تغییر و تحول خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *