پیام ظلم ستیزی انقلاب به جهانیان صادر شده است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

پیام ظلم ستیزی انقلاب به جهانیان صادر شده است

انتشار: یکشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۳:۱۰ |
کد خبر: 45305 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


ارومیه- ابتکارآنلاین: مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: فرهنگ ظلم و استکبارستیزی، عدالت خواهی و ایستادگی انقلاب اسلامی در حال گسترش به کل دنیاست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حمیدرضا مقدم فر روز یکشنبه در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان در ارومیه افزود: دشمنان انقلاب متوجه شده اند که پیام آرمان خواهی انقلاب اسلامی از مرزهای عراق، سوریه، لبنان، یمن و بحرین عبور کرده و در حال ریشه انداختن در جهان است.

وی با اشاره به نامه های مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی اضافه کرد: این تدابیر رهبری، روشنفکری جوانان اروپایی را رقم زده است و دشمنان نیز از این امر به وحشت افتاده اند.

مقدم فر همچنین با اشاره به اینکه ۱۳ آبان روز استکبارستیزی نامگذاری شده است، ادامه داد: دشمنان چنان از این روز وحشت دارند که بازهم تحریم ها را از این روز علیه ملت ایران افزایش دادند.

به گفته وی دشمن بداند که ملت ایران همانند دوران جنگ تحمیلی از این فرصت تحمیلی استفاده می کند تا به قدرت اقتصادی دنیا تبدیل شود.

مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: دشمن به گذشته نگاه کند و بداند که ملت شهید پرور ایران اسلامی از جنگ تحمیلی استفاده کرده و به قدرت نظامی منطقه تبدیل شده است و این مسیر را همچنان ادامه می دهد.

وی بیان کرد: به برکت خون شهدا ایستادگی و اقتدار ملت ایران بیش از گذشته زبانزد عالم شده است و این مقاومت باید خار چشم دشمنان نظام و انقلاب باشد.

مقدم فر به اوضاع داخلی آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها در حال حاضر از نظر وضعیت اجتماعی و اقتصادی جامعه خود دچار مشکل شده اند و در حال فروپاشی هستند.

وی با بیان اینکه مردم غیور آذربایجان غربی همیشه در صحنه های حساس کشور حضور دارند، بیان کرد: همبستگی ملت شیعه و سنی در این منطقه زبانزد عالم و خار چشم دشمنان بوده و انسجام ملی منطقه را رقم زده است.

مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: آذربایجان نماد ایستادگی ملت است و مشکلات امروز نیز با ایستادگی و اتحاد حل و فصل می شود.

به گزارش ایرنا ۱۳ آبان یادآور سه رویداد تاریخی شامل تبعید امام راحل به ترکیه، قتل عام دانش آموزان مبارز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست؛ این روز در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *