ریشه همه نا امنی ها در جهان آمریکاست | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

ریشه همه نا امنی ها در جهان آمریکاست

انتشار: یکشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۲:۳۲ |
کد خبر: 45304 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


اردبیل- ابتکارآنلاین: دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) گفت: ریشه و علت همه نا امنی ها، کشت و کشتار ها، جنایات و جنگ ها در جهان آمریکا بوده و دولتمردان امریکایی شایسته مذاکره نیستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – آیت‌الله محمد حسن اختری در آیین پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان در اردبیل گفت: آمریکا امروز در ضعیف ترین شرایط در دنیا قرار دارد و گفت و گو با آن به درد نمی خورد.

وی با اشاره به خاطرات ۱۳ آبان سال ۴۳ و دستگیری و تبعید حضرت امام خمینی (ره) و ۱۳ آبان ۵۸ افزود: ۴۰ سال است که استکبار و در راس آن آمریکای جنایتکار علیه ملت ایران و نظام اسلامی توطئه می کنند ولی همواره در نهایت شکست می خورند چون پیروزی حق وعده الهی است.

دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با بیان اینکه قبل از انقلاب ۸۵ هزار مستشار آمریکایی و اسرائیلی در ایران بودند، افزود: آمریکا و سر دمداران دوران رژیم ستمشاهی با آن همه امکانات نتوانستند در برابر ملت ایران مقاومت کنند بدون شک امروز نیز یارای مقابله با ملت را ندارند وشکست خواهند خورد.

او بیان کرد: با اینکه امروز مردم در مضیقه و فشارهستند ولی با مقاومت، تلاش و کوشش، تولید و توجه به اقتصاد مقاومتی می توان بر مشکلات موجود غلبه کرد و دشمنان را شکست داد.

وی با بیان اینکه همه باید از دستورات رهبر معظم انقلاب اطاعت کرده و آن را اجرا کنند، اضافه کرد: با وحدت، همدلی و یکپارچگی در آینده نزدیک همه مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش ایرنا ، هزاران نفر از دانش آموزان ، دانشجویان ، فرهنگیان ، مسئولان و اقشار مختلف مردم اردبیل روز شنبه با شرکت در اهپیمایی ۱۳ آبان شعار مرگ بر آمریکا، مرگ براسرائیل و هیهات من الذله سر داده و دخالت های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار را در امور کشورمان و سایر کشورهای جهان محکوم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *