13 آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است

انتشار: یکشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۷:۴۵ |
کد خبر: 45284 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: یوم الله ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی(سفارت آمریکا) نماد استکبار ستیزی و وحدت ملت ایران علیه طاغوت های زمان است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در مراسم یوم الله ۱۳ آبان شهرری با اشاره به اینکه دانشجویان پیرو خط امام(ره) حرکت بزرگی را در روزهای ابتدایی شکل گیری نظام اسلامی انجام دادند عنوان کرد: تسخیر لانه جاسوسی باعث کوتاه شدن دست مستکبران از ایران شد.

وی افزود: امام راحل با توسل به ارزش های اسلامی باعث اتحاد و همدلی مردم ایران اسلامی در خصوص انقلاب، ایجاد نظام اسلامی، حفظ نظام و مبارزه با استکبار جهانی شد.

جمالی پور در ادامه به دشمنی های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکایی علیه ملت و نظام اسلامی ایران در طول ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: ملت ایران با وحدت و انسجام مثال زدنی خود همواره نقشه ها و دشمنی های استکبار جهانی را خنثی کرده اند.

وی ادامه داد: هدف اصلی دشمنان نظام اسلامی به ویژه آمریکا و اسرائیل تجزیه و کوچک سازی کشور است، تا بدین وسیله ایران اسلامی که امروز به عنوان کشور استراتژیک و بزرگ منطقه محسوب می شود به چند کشور کوچک و تحت سطله تبدیل شود.

جمالی پور تاکید کرد: ملت بزرگ ایران به ویژه نخبگان، دانشگاهیان و روحانیت معزز باید با همدلی، وحدت و درک مناسب از وضیعت کشور و جنگ نرم، تمامی توطئه های دشمنان را نقش برآب کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی در داخل کشور برای منافع حزبی و گروهی خود دست به برخی کارها از جمله تخریب شخصیت های انقلابی و مسئولان می زنند، تصریح کرد: تخریب و بی آبرو کردن برخی چهره ها باعث خوراک رسانه ای دشمنان می شود.

جمالی پور یادآور شد: وحدت و انسجام تمامی آحاد مردم، تمسک به آرمان های امام راحل و شهدا، توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و حرکت در مسیر دستاوردهای نظام اسلامی تنها راه حفظ و اقتدار ایران اسلامی در شرایط سخت امروز است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و دولت هستند، عنوان کرد: مردم با حضور در صحنه های مختلف و مسئولان با حضور در میان مردم باید تمامی نقشه های دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش ایرنا، راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان از ساعت ۹:۳۰ صبح روز یکشنبه از مقابل کانون سمیه واقع در خیابان فدائیان اسلام با تجمع دانش آموزان، دانشجویان دانشگاه های شهرستان ری، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و مسوولان شهرستان ری برگزار شد.

یوم الله ۱۳ آبان، همزمان با سالروز تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه(۱۳۴۳)، کشتار دانش آموزان معترض در دانشگاه تهران، به دست رژیم پهلوی(۱۳۵۷) و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران(۱۳۵۸)، به نام روز ملی مبارزه با استکبار نامگذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *