هفته فرهنگی شهرستان ورامین برگزار می شود | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

هفته فرهنگی شهرستان ورامین برگزار می شود

انتشار: شنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۵۲:۲۵ |
کد خبر: 45252 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری ورامین اعلام کرد: هفته فرهنگی ورامین با رویکرد افزایش نشاط و خلاقیت اجتماعی و توسعه فرهنگ عمومی با محوریت اقشار مختلف مردم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین کاغذلو روز شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری هفته فرهنگی ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: این برنامه با هدف معرفی ظرفیت های شهرستان ورامین در حوزه های مختلف از جمله آداب و رسوم ، آثار تاریخی ، هویت دینی و فرهنگی ، پوشش و مناسبت های ویژه شهرستان برگزار می شود.

وی با تأکید بر این که در اجرای برنامه های هفته فرهنگی نباید تک بعدی عمل کرد، گفت: اجرای برنامه های هفته فرهنگی می تواند با رویکرد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی ، علمی و آموزشی خود را در مقوله های مختلف زندگی مردم به نمایش گذاشته و تأثیر مستقیم بر هویت فرهنگی جامعه داشته باشد.

سرپرست فرمانداری ورامین یکی از مهمترین برنامه های هفته فرهنگی شهرستان ورامین را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اعلام کرد و افزود: جامعه امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ ایثار و شهادت که خنثی کننده توطئه دشمنان نظام است نیاز دارد و لازم است تا از هفته فرهنگی شهرستان برای این امر بهره برد.

کاغذلو از برپایی نمایشگاه کتاب، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی، برپایی موزه آثار تاریخی شهرستان ورامین، برپایی ایستگاه قصه گویی، اجرای تئاتر خیابانی، برپایی نمایشگاه خوشنویسی، پخش فیلم و راه اندازی رادیو کتاب به عنوان مهمترین برنامه های هفته فرهنگی ورامین یاد کرد.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *