نقشه دشمن ایجاد تهدیدات مردم محور در ایران است | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

نقشه دشمن ایجاد تهدیدات مردم محور در ایران است

انتشار: جمعه, ۱۱ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۷:۴۰ |
کد خبر: 45239 |
بازدید: 37 views |
بدون دیدگاه


اهواز- ابتکارآنلاین: معاون قرارگاه پرتویی سازمان پدافند غیر عامل کشور با اشاره به اینکه دشمن جنگ اقتصادی و رسانه ای علیه ایران را در پیش گرفته است گفت: دشمن به دنبال ایجاد تهدیدات مردم محور است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – مسعود عبدالله زاده روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهواز ادامه داد: اگرچه مردم در مسائل از مسئولان آگاه تر و مستحکم تر هستند اما لازم است در حوزه پدافند غیرعامل اطلاع رسانی شود.

وی با اشاره به اینکه هدف دشمن ایجاد جنگ روانی است تصریح کرد: تاکید مقام معظم رهبری نیز آموزش های پدافند غیرعامل به مردم و مسئولان می باشد.

عبدالله زاده یادآور شد: بحث پدافند غیرعامل در اندیشه های دینی و سابقه تاریخی کشور ایران وجود دارد اما در سال های گذشته توجه به این مساله بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه به گفته رهبری توجه به پدافند غیر عامل همانند مصون سازی بدن انسان است گفت: اگر تمام مسائل مورد تاکید پدافند غیرعامل رعایت شود آنگاه دشمن فکر حمله را در سر نمی پروراند.

وی افزود: باید شهرها، تجهیزات، ساختمان ها، پالایشگاه ها، سدها، پل ها و سایر بناها به شیوه ای مطابق پدافند غیرعامل و مستحکم ساخته شوند.

معاون پدافند غیرعامل کشور نمونه بارز اجرای پدافند غیرعامل در حوزه مسائل روحی و روانی را اقدامات مردم در دوران جنگ تحمیلی دانست و اظهار داشت: مردم در دفاع مقدس درسی به دشمن دادند که دیگر هیچگاه فکر حمله نظامی به ایران را نخواهد کرد.

عبدالله زاده ادامه داد: البته دشمن بیکار ننشسته و در حوزه اقتصادی و رسانه ای جنگ علیه ایران را آغاز کرده است.

وی گفت: دشمن به دنبال آن است تا از طریق فضای مجازی مسیر انقلابیون را تغییر دهد و همچنین دیدگاه جوانان را نسبت به انقلاب و اسلام تخریب کند.

وی ادامه داد: طبق اصول پدافند غیرعامل باید در این جنگ به گونه ای رفتار کنیم که در زمین دشمن بازی نشود، نباید طوری رفتار کرد که فضای ناامیدی و یاس در جامعه پراکنده شود زیرا این مشکلات اقتصادی و فرهنگی قطعا راه حل دارند و باید در مسیر رفع این نواقص گام برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *