تجلیل از امید گل چشمه توسط رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس | ابتکار آنلاین
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

تجلیل از امید گل چشمه توسط رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس

انتشار: جمعه, ۱۱ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۰:۱۶ |
کد خبر: 45216 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: مراسم تجلیل از امید گل چشمه از قهرمانان کاراته کار شهرستان پردیس که در مسابقات کاراته کیوکوشین اویاما کیف در کشور اوکراین موفق به کسب مدال طلا شد، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – این مراسم با حضور سیفی رییس اداره ورزش و جوانان، استاد صنایع رییس هیات کاراته شهرستان، امیرحمزه گودرزی استاد قهرمان امید گل چشمه و مدیرباشگاه زاگرس، درخشان دارا معاونت اداره، میرزایی دبیر هیات کاراته و محسن داشخانه از ورزشکاران این رشته روز چهارشنبه انجام شد.

در این جلسه از امید گل چشمه و گودرزی مربی ارزنده کاراته که توانستند در رقابت های کاراته اویاما مدال طلا کسب کنند، با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان در ابتدای جلسه ضمن تبریک به هیات کاراته و کاراته کاران و جامعه ورزش، کسب این دستاوردهای ورزشی بین المللی را نشانه پیشرفت این ورزش در شهرستان دانست و تاکید کرد: ورزش کاراته با توجه به سوابق روشن خود باید مدال هایی با رنگ های شایسته کسب کند.

وی موفقیت ورزش شهرستان را مایه مباهات دانست و گفت: قهرمانان و کاراته کاهت نشان دادند استعدادهای بزرگی در حوزه ورزش شهرستان وجود دارد.

وی افزود: ورزشکارانی که مایه عزت و افتخار همه جامعه و شهرستان هستند، همواره از حمایت و همراهی مسئولان استان و شهرستان بهره مند می باشند و این موفقیت زمانی می تواند ماندگار باشد که با استعدادها و توانمندی هایی که وجود دارند، مستمر باشد.

سیفی گفت: در نظرداریم حمایت ها و قدرشناسی از ورزشکاران را استمرار دهیم و در کنار آن از ظرفیت ها استفاده کنیم و بتوانیم با حضور و برنامه ریزی و بها دادن به ورزشکاران دغدغه های آنان را کاهش و موفقیت ها را در مراحل بعد ادامه دهیم.

در ادامه این مراسم کاظم صنایع رئیس هیئت کاراته شهرستان ضمن تبریک قهرمانی گل چشمه به گودرزی که چنین ورزشکاران شایسته ای را پرورش داده، ضمن اشاره به کسب افتخارات موجود ٬تلاش های قهرمانان این رشته را ستودنی عنوان کرد و از حمایت های مسئولین شهرستان تقدیر نمود و خواستار حمایت بیشتر مسئولان از ورزش بویژه ورزش کاراته و قهرمانان شد.

وی تاکید کرد: مبنای کار همه ما در کاراته شهرستان، وحدت و انسجام است که خوشبختانه می بینیم که این امر محقق شده است.

صنایع افزود: سرمایه ما ورزشکاران و جوانان و هدف ما اتحاد و همدلی است و وقتی بحث پیشرفت ورزش شهرستان و منفعت کلیه ورزشکاران مطرح می شود،همه سبک ها و اساتید و ورزشکاران اختلاف سلیقه را کنار می گذارند و با اتحاد و همدلی در این راه تلاش می کنند‌.

در پایان با اهدای لوح از جوان بااخلاق قهرمان در مسابقات اویاما اوکراین و دارنده مدال طلا این رویداد تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *