لزوم ورود جدی دانشگاه‌ها در موضوعات اجتماعی و فرهنگی پیشوا | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

لزوم ورود جدی دانشگاه‌ها در موضوعات اجتماعی و فرهنگی پیشوا

انتشار: چهارشنبه, ۹ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۰۲:۱۲ |
کد خبر: 45154 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار پیشوا وجود ظرفیت های مختلف دانشگاهی در این منطقه را فرصت ارزشمندی دانست و بر لزوم ورود جدی آنها در موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین عباسی در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاه فرهنگیان پردیس زینبیه که با حضور معاون دانشجویی و مشاور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور و مدیر امور پردیس‌های استان تهران برگزار شد، بیان کرد: دانشگاه فرهنگیان باهدف تعمیق بخشی ارزش‌های والای دینی و اسلامی،  معلمانی متدین و فکور را تربیت می‌کند که آن‌ها نیز پرورش دانش‌آموزانی را عهده‌دار می‌شوند که مدیران و آینده‌سازان این کشور هستند.

 

وی افزود: انتخاب شهرستان پیشوا برای دایر کردن مرکز پردیس زینبیه با توجه به پیشگامی این منطقه در زمینه‌سازی انقلاب اسلامی و تعلق‌خاطر مردمان آن به خاندان عصمت و طهارت(ع) به‌واسطه وجود مضجع شریف حضرت امامزاده جعفر(ع)، ضمن اینکه افتخاری مضاعف است، امیدآفرین و امیدافزاست.

 

عباسی بابیان اینکه وجود پردیس زینبیه نعمت و فرصت مغتنمی برای شهرستان پیشواست، اظهار کرد: دانشجویان زیادی از ۱۷ استان کشور در این پردیس مشغول به تحصیل هستند که می‌توانند منشأ خدمات و تعاملات خوب و سازنده‌ای در این منطقه باشند.

فرماندار شهرستان پیشوا ادامه داد: مدیران  شهرستان پیشوا وجود دانشگاه فرهنگیان را فرصت مغتنمی می‌دانند و حمایت و پشتیبانی لازم را از این مرکز دانشگاهی انجام می‌دهند و انتظار می‌رود که دانشگاهیان و دانشجویان نیز در سازندگی و آینده شهرستان نقش خوب و ارزنده‌ای ایفا نمایند.

 

عباسی بابیان اینکه نگاه ما به مجموعه‌های دانشگاهی نگاهی وسیع است، افزود: با توجه به سوابق درخشان مردم پیشوا و با توجه به مهاجرت‌هایی که به این منطقه صورت می‌گیرد لازم است تا دانشگاه‌ها  نیز در موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی شهرستان ورودی جدی داشته باشند تا شاهد رشد و تعالی هر چه بیشتر شهرستان انقلابی و مذهبی پیشوا باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *