40 میلیارد ریال لوازم الکترونیکی قاچاق در پردیس کشف شد | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

۴۰ میلیارد ریال لوازم الکترونیکی قاچاق در پردیس کشف شد

انتشار: چهارشنبه, ۹ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۰۱:۴۰ |
کد خبر: 45153 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف یک انبار لوازم الکترونیکی قاچاق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری گفت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا، ماموران آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با دریافت خبری مبنی بر دپوی لوازم الکترونیکی قاچاق در شهرستان پردیس، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام فعالیت های اطلاعاتی و گشت های نامحسوس موفق به شناسایی محل دپو کالاهای قاچاق در یکی از انبارهای غیر مجاز شهرستان پردیس شدند و با هماهنگی مقامات قضائی به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: در بازرسی صورت گرفته از این انبار ، بیش از پانصد کارتن تجهیزات الکترونیکی از نوع سیم و کابل سوکت دار فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

ناظری ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۴۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی تصریح کرد: مالک وسایل کشف شده در ابتدا مدعی شد که کالاها را در سال ۹۶ از طریق گمرک جنوب کشور به صورت قانونی وارد کشور کرده ولی با بررسی پروانه گمرکی ارائه شده از طریق سامانه پایش محموله های گمرکی مشخص شد که مدارک گمرکی با کالاهای مکشوفه مطابقت ندارد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود :با توجه به عدم ثبت کالاهای انبار در سامانه سازمان صنعت و معدن و تجارت، تمامی کالاهای مکشوفه با هماهنگی مقامات قضائی توقیف و پرونده تخلف به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان دماوند تحویل داده شد.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *