اقدامات خوبی در زمینه احقاق حقوق عامه در قرچک صورت گرفته است | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

اقدامات خوبی در زمینه احقاق حقوق عامه در قرچک صورت گرفته است

انتشار: سه شنبه, ۱ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۴۴:۲۱ |
کد خبر: 44915 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک گفت: اقدامات خوبی در زمینه احقاق حقوق عامه در قرچک صورت گرفته است و توانسته ایم خیلی از مشکلات را مساعدت آمیز حل کنیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین احداله سینکایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تاخیر افتادن افتتاح اولین بیمارستان شهرستان قرچک (بیمارستان شهید ستاری) گفت: طی جلسات و نامه‌نگاری به وزیر بهداشت خواستیم که روند ساخت و افتتاح بیمارستان سریعتر انجام شود.

 

وی گفت: شهرستان قرچک حتی یک تخت بیمارستانی نیز نداشت و بیماران و شهروندان این شهرستان برای دریافت خدمات درمانی مجبورند که از امکانات بسیار محدود ورامین و تهران استفاده کنند.

 

سینکایی افزود: قرچک به غیر از مرکز درمانی تأمین اجتماعی، از یک دارالشفاء خیریه و چند مرکز بهداشتی روستایی برخوردار است و به غیراز این، هیچ مرکز درمانی دیگری وجود ندارد که خدمات تخصصی به بیماران ارائه کند.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک بیان کرد: بخش بهداشت و درمان یکی از معضلات مهم قرچک و به عنوان نیاز اساسی این شهرستان محسوب می‌شود.

 

وی تاکید کرد: به دلیل اینکه این شهرستان فاقد بیمارستان است مردم سختی زیادی برای درمان بیماری خود متحمل می‌شوند و در جایگاه مدعی العموم و از باب حقوق عامه و منافع عمومی طی نامه نگاری و برگزاری جلسات از فرماندار این شهرستان و وزیر بهداشت خواسته شده  به این موضوع در سریعترین زمان ممکن رسیدگی کنند.

 

سینکایی با اشاره بر حمایت از کالای ایرانی، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا در صورت امکان کارگاه یا کارخانه‌ای تعطیل نشود و این در صورتی است که حمایت از تولیدات و کارخانه‌های داخلی تنها به شعار بسنده نشود بلکه باید به صورت جزئی از فرهنگ، در جامعه نهادینه شود.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای کارخانه وارنا (تولیدکننده لبنیات) طی ماه‌های اخیر گفت: این موضوع در شورای تامین مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با اقدامات انجام گرفته مشکلات کارگران حل شده و کارخانه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

وی در پایان با اشاره به حل مشکلات قرچک در این مدت، خاطرنشان کرد: حل مشکلات یکی از کارخانه‌های لبنیاتی در حومه تهران، اتمام پروژه مسکن باب‌ الحوائج قرچک و ورود مدعی العموم به منظور رفع مشکل فاضلاب روستای محمدآباد قرچک و بازگشایی پروژه کمربندی جنوبی این شهرستان از جمله اقدامات مهم دادستانی در زمینه احقاق حقوق عامه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *