مسئولان در برخورد با مردم سعه صدر داشته باشند | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

مسئولان در برخورد با مردم سعه صدر داشته باشند

انتشار: یکشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۱:۲۴ |
کد خبر: 44849 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرری با بیان اینکه نظام اسلامی برپای خدمت رسانی با حفظ ارزش های اخلاقی و اسلامی شکل گرفته است، گفت: مدیران ادارات شهرستان ری باید با خوش رویی و سعه صدر با مردم برخورد کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید علی شاهچراغی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ری عنوان کرد: روسای ادارات باید در انجام ماموریت های سازمانی خود محاسن، مکارم و اخلاق اسلامی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی اظهار داشت: محاسن اخلاقی به مجموعه رفتارهایی از جمله درست صحبت کردن با دیگران، ناسزا نگفتن و انجام درست وظیفه سازمانی گفته می شود که به شکل بالقوه در فطرت انسان ها نهفته است و باید مسئولان در انجام ماموریت های خود به آن توجه لازم را داشته باشند.

شاهچراغی با بیان اینکه مکارم اخلاقی با تمرین و پرورش حاصل می شود، عنوان کرد: پیامبران و اهل بیت (ع) برای هدایت بشر و نشان دادن مکارم اخلاقی پا به عرصه گذشته اند، مکارم اخلاقی فقط با تمرین و زیر پا گذاشتن نفس در درون انسان ها شکل می گیرد.

وی ادامه داد: حق گویی، داشتن روحیه گذشت، صداقت و انجام وظیفه به بهترین شکل از جلمه صفات مکارم اخلاقی هستند که باید مسئولان در انجام وظایف خود این مسائل را مد نظر قرار دهند.

امام جمعه شهرری تصریح کرد: مدیران ادارات نباید در برخورد با مردم سلیقه ای و با تبعیض برخورد کنند.

جلسه شورای اداری شهرستان ری امروز یکشنبه با حضور جمالی پور فرماندار ویژه، حجت الاسلام علی ملکوتی دادستان، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری، امامان جمعه بخش های مختلف و روسای ادارات این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *