تنها راه حل مشکلات، نگرش به داخل و کارآمدی و تعامل همه گروه‌ها است | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

تنها راه حل مشکلات، نگرش به داخل و کارآمدی و تعامل همه گروه‌ها است

انتشار: شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۱:۲۸ |
کد خبر: 44817 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات، نگرش به داخل و همکاری و کارآمدی تمام گروه‌ها است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – قاسم میرزایی نیکو اظهار کرد: معضلات صرفا اقتصادی نیست؛ چراکه در این زمینه دورانهای مختلفی را تجربه کرده‌ایم و از اقتصاددان‌های کاردان بهره مند هستیم.

وی افزود: مشکلات همچنین صرفا سیاسی نیستند که برخی فکر می‌کنند با مسائل سیاسی میتوانیم مشکلات را حل کنیم شرایط بسیار پیچیده و وسیع و گرفتاری‌ها شاید در ۴۰ سال گذشته با چنین شرایطی روبرو نبودیم.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه تصریح کرد: شرایط فقط با مسائل بین المللی حل نخواهد شد که فکر کنیم اگر مذاکره انجام دهیم همه مشکلات رفع می‌شوند باز هم شرایط به صورت منطقه‌ای با کشورهای منطقه نیز در رفع مشکلات کفایت نمیکند.

میرزایی نیکو ادامه داد: تنها راه برون رفت از مشکلات، نگرش به داخل و همکاری و کارآمدی تمام گروه ها اعم از احزاب، اقشار، نهادها، حاکمیت، قوا و… است.

وی بیان کرد: اگر از انفعالی که در برخی مجموعه ها وجود دارد خارج شویم از این عقبه نیز پیروز به میدان می آییم.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه گفت: امید است نمایندگان این شرایط را با تعامل بهتر و بیشتر در زمینه های مختلف که بخش عمده آن دولت است را به نتیجه نهایی مطلوب برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *