هیچ اتفاق عملی در تحریم‌های ماه آینده نخواهد افتاد | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

هیچ اتفاق عملی در تحریم‌های ماه آینده نخواهد افتاد

انتشار: شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۰:۴۲ |
کد خبر: 44815 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: تحریم‌هایی که قرار است ۱۳ ابان از سوی آمریکا وضع شود بیشتر یک جنگ روانی است و هیچ اتفاق جدیدی نخواهد افتاد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران که میهمان ویژه‌ی جلسه ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در شهرستان پاکدشت بود گفت: همه ما باید با این جنگ روانی مقابله کنیم و این نظام اسلامی ظرفیت‌های بالایی دارد که دشمن قادر به لطمه زدن به آن نیست.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن محمودی افزود:امروز که بیشترین تخریب‌ها از طریق فضای مجازی بر علیه نظام صورت می گیرد و دشمن بمباران تبلیغاتی به راه انداخته است همه باید با انگیزه و آتش به اختیار وارد این میدان جدید نبرد شویم و به شبهات پاسخ دهیم.

 

وی گفت:انقلاب شکوهمند اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و فرهنگ و جهان بینی امام‌خمینی (ره) در دل مردم دنیا جای خود را باز کرده است و ما باید تلاش کنیم که از قافله دفاع از ارزش‌ها عقب نمانیم.

 

وی افزود:انقلاب اسلامی در این ۴۰ سال برای مردم و کشور دست آوردهای بسیاری داشته است و باید ببینیم که ما برای انقلاب چه کرده‌ایم.

 

محمودی به سالروز تسخیر لانه جاسوسی اشاره کرد و گفت: ۱۳ آبان در تقویم این کشور یک روز ملی است و امسال این مراسم باید باشکوه‌تر از سال های قبل برگزار شود و همه باید در کنار دانش‌آموزان و دانشجویان در این مراسم شرکت کنند.

 

وی افزود: شعار محوری ما در ۱۳ آبان امسال “هیهات من الذله” است و عمارهای زمان نشان خواهند داد که هرگز از ارزش‌های انقلاب کناره‌گیری نخواهند کرد.

 

وی گفت: بعد از ۱۳ آبان حماسه ۹ دی را داریم که یکی از قله‌های ولایت مداری است و مردم پاکدشت همچون سراسر کشور، حضور مقتدرانه‌ای در این روز از خود به نمایش گذاشتند.

 

وی در پایان افزود: به فضل خدا مردم بیدار ایران اسلامی در ۲۲ بهمن امسال تیر خلاص را به قلب ترامپ خواهند زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *