رییس جمهوری آبان به آذربایجان غربی سفر می کند | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

رییس جمهوری آبان به آذربایجان غربی سفر می کند

انتشار: پنج شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۴:۳۷:۵۶ |
کد خبر: 44780 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


ارومیه – ابتکارآنلاین: استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد: دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران دهه نخست آبان آینده به این استان سفر می کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – محمدمهدی شهریاری روز پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان غربی افزود: طرح های مهم عمرانی و توسعه ای استان در این سفر به دست رییس جمهوری بهره برداری می شود.

وی اضافه کرد: دستگاه های اجرایی مختلف آذربایجان غربی برنامه ریزی های دقیقی را برای این سفر داشته باشند تا بهترین استفاده از حضور دکتر روحانی در استان انجام شود.

وی بیان کرد: فرودگاه ماکو، راه آهن مراغه – ارومیه، گازرسانی به بیش از ۶۰۰ روستای آذربایجان غربی از جمله طرح های افتتاحی این سفر خواهد بود.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: افزون بر آن طرح های بیمارستانی که به مرحله بهره برداری رسیده است، در شهرستان های ارومیه و خوی با حضور رییس جمهوری به راه اندازی می شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی نیز در این نشست با اشاره به اینکه چهار هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال درآمد دولتی نیمه نخست امسال در استان وصول شده، گفت: این میزان ۷۷ درصد پیش بینی های درآمدی استان است.

ناصر حضرتی افزود: از کل درآمدهای استانی سه هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال مربوط به درآمدهای مالیاتی بوده که وصولی ۸۲ درصدی نسبت به پیش بینی ها داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *