پرونده فعالان زیست محیطی بزودی تعیین تکلیف می شود | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

پرونده فعالان زیست محیطی بزودی تعیین تکلیف می شود

انتشار: پنج شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۴:۳۷:۵۱ |
کد خبر: 44778 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


بندرعباس – ابتکارآنلاین: سخنگوی قوه قضاییه گفت: برای تعیین تکلیف و سرعت ارسال پرونده فعالان زیست محیطی به دادسرا دستورهای لازم به نهاد ضابط داده شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در بندرعباس افزود: این دستور فقط شامل این پرونده نمی شود بلکه تمامی پرونده ها به ویژه مواردی که زندانی دارد باید هرچه سریع تر به دادسرا برسد و پرونده فعالان زیست محیطی نیز در آستانه ارسال به دادگاه است.

 

*راه اندازی شعبه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی

وی همچنین اظهار داشت: اکنون برخی پرونده های مفاسد اقتصادی هرمزگان در تهران بررسی می شود و بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی بزودی شعبه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی در دادگستری بندرعباس راه اندازی خواهد شد که با احتساب شعب ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی در تهران، اصفهان و فارس، چهارمین شعبه ویژه کشور خواهد بود.

حجت الاسلام محسنی اژه ای با تاکید بر ضرورت رسیدگی سریع به پرونده های جرایم اقتصادی و صدور احکام آنها اظهار داشت: پرونده های مبنی بر برخی تخلفات در گمرک تشکیل که حکم برخی محکومان آنها صادر شده و برخی دیگر همچنان در حال بررسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *