اجرای کنسرت در شهرستان قرچک بله یا خیر | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

اجرای کنسرت در شهرستان قرچک بله یا خیر

انتشار: چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۳:۴۴ |
کد خبر: 44727 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


سرپرست فرمانداری قرچک که حدوداً ۲ ماه منصوب شده اند در یکی دو جلسه از جمله جلسه شورای اداری مهرماه از ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک خواست که برنامه های شاد و فرهنگی و هنری برای مردم شهرستان داشته باشند و به صراحت اعلام نمودند باید کنسرت موسیقی داشته باشد و این برنامه ها را پیگیری کند.

درگذشته نه چندان دور فرماندار سابق قرچک در خصوص برنامه های شاد که از مطالبات مردم شهرستان قرچک است چندین برنامه کوچک و بزرگ به وسیله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان، شهرداری قرچک با چند اداره دیگر بصورت مشترک یا منفرد برنامه هایی تحت عناوین مختلف مانند جونگ شادی و… اجرا کردند که در شروع کار با برنامه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان جونگ شادی و حضور هنرمند معروف حمید ماهی صفت دچار چالشهایی شد که شکایت از ریاست اداره فرهنگ و ارشاد در روزهای ورودش را به دنبال داشت و پشت کار وپیگیری هم توسط دادستان وقت صورت گرفت.

لیکن نهادهای دیگر هم از شورای فرهنگ عمومی یا بخشهایی از این شورا با برگزاری چنین کنسرت هایی در قرچک برگزار شود مخالفت می کردند.

اینکه جناب آقای سرپرست فرمانداری فعلی نیز خواستار برگزاری کنسرت را دارندآیا توان اجرا و پیگیری این مطالبه مردم را دارد؟ یا خیر؟ باید صبر را پیشه کرد و منتظر ماند تا دید آخر شاهنامه به کجا خواهد رسید.

لیکن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک با توجه به اجرای برنامه های گذشته، چنانچه بودجه داشته باشد و مورد حمایت فرماندار و مدیرکل استان تهران و شورای فرهنگ عمومی باشد قطعاً توان پاسخگویی این مطالبه مردم شهرستان قرچک را دارد و باید دید نوع حمایت و بودجه مالی تا چه مقدار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی میکند و آیا اجرای کنسرت در شهرستان قرچک عملیاتی می شود یا خیر؟

(نویسنده: طاهر میرزا کریمی سرپرست روزنامه ابتکاردر شرق استان تهران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *