عده ای بدون درنظرگرفتن شرایط کشوربا نام نقد به دولت می تازند | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

عده ای بدون درنظرگرفتن شرایط کشوربا نام نقد به دولت می تازند

انتشار: یکشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۳۹:۵۰ |
کد خبر: 44694 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


تهران – ابتکارآنلاین: سخنگوی حزب اعتماد ملی با تاکید بر اینکه ما باید تفاوت نقد و تخریب را متوجه بشویم، گفت: عده ای بدون در نظر گرفتن شرایط کشور به دولت می تازند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – اسماعیل گرامی مقدم افزود: کسانی که بدون در نظر گرفتن شرایط کشور همه جانبه به دولت می تازند در واقع نقد نمی کنند و قصد تخریب دارند.

سخنگوی حزب اعتماد ملی اضافه کرد: برای امیدوارشدن به آینده باید در میدان عمل شرایطی را ایجاد کرد که ظهور و بروز بیرونی داشته باشیم، به طوری که بدون هیچ تبلیغ و تلاشی مردم با دیدن و لمس شرایط روبه جلو و مشاهده ثبات سیاسی و اقتصادی به آینده امیدوار شوند.

گرامی مقدم بیان کرد: در دولت احمدی نژاد رویه ای شکل گرفت که باعث شد به همه ارکان نظام برچسب مفسد و رانت خوار بخورد، به خصوص در آن یکشنبه معروف در مجلس شورای اسلامی که احمدی نژاد، امید را از مردم گرفت و تصویری از نظام ارائه داد که موجب ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت شد.

سخنگوی حزب اعتماد ملی اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا امید افزایش یابد، به عنوان مثال سوءاستفاده از ارز دولتی که با عنوان واردات کالاهای اساسی گرفته شد و ایجاد رانت و فساد در آن حوزه و مسائل دیگری که پیش آمد، موجب می شود امید به آینده کم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *