رویکرد ما به دستاوردهای انقلاب باید تبیینی و آئینی باشد | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

رویکرد ما به دستاوردهای انقلاب باید تبیینی و آئینی باشد

انتشار: یکشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۳۹:۱۶ |
کد خبر: 44693 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


زنجان – ابتکارآنلاین: قائم ‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: با توجه به شرایط خاص کشور و در آستانه چهلمین سالگرد استقرار جمهوری اسلامی؛ نیازمند رویکرد و نگاه تبیینی و آئینی به دستاوردهای انقلاب اسلامی هستیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – نصرت الله لطفی روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان زنجان افزود: رویکرد ما امسال از تشکیل این شورا نگرش صرف و مختص دهه فجر نیست، بلکه نگاه بلند مدت و تبیینی به دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

این مسئول اظهار داشت: امروز ما در نبرد دفاعی بس مقدس با نظام سلطه هستیم و تمام مسئولان و اعضای این جلسات با عملکرد خود در یک آزمون بزرگ الهی در برابر آرمان های امام راحل و شهدا قرار داریم.

لطفی با اشاره به بیانات بنیانگذار و رهبر کبیر انقلاب درباره جمهوری اسلامی، تاکید کرد: الان وظیفه ما حفظ جمهوری اسلامی به عنوان فریضه عظیم مورد اشاره امام خمینی (ره) است.

وی تصریح کرد: امروز نظام سلطه می خواهد جمهوری اسلامی را به عنوان پرچمدار اسلام نابود کند، چون تجلی این نظام اسلامی در مردمی بودن آن است.

قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: دشمن با هدف یاس مردم از این نظام، جنگ روانی و اقتصادی راه انداخته و فعالیت هایش را در ایجاد شبکه های مجازی و ماهواره ای برای دروغ پردازی علیه ایران دو چندان کرده است.

لطفی تاکید کرد: با این اوضاع رئیس جمهوری آمریکا اعتراف کرده است که هفت تریلیون دلار در منطقه برای فروپاشی و اغتشاش و ناامنی کشورها هزینه کرده ، اما نتیجه و دستاوردی در بر نداشته است.

وی اظهار داشت: راهپیمایی ها و انتخابات مردمی ایران طی این چهار دهه کارکرد مردمی داشته و برآمده از بطن خود جامعه بوده است، وقتی می بینیم این مردم با این شکل گسترده مورد هجمه رسانه ای و اقتصادی جبهه استکبار قرار دارد، ماهم باید بصیرت افزایی دراین باره را در اولویت کارهایمان قرار دهیم.

قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد: دشمن می خواهد کاستی ها را بزرگ نمایی و مردم را نسبت به این انقلاب ناامید کند، ایجاد بی اعتمادی بین مردم در واقع راهبرد دشمن برای رسیدن به اهداف شوم خود است.

لطفی با اشاره به اهمیت وحدت بین مردم و مسئولان، گفت: باید وحدت عملی بین مردم و مسئولان برقرار باشد تا مقابل دشمن شکافی بوجود نیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *