95 درصد از ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین فرسوده است | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

۹۵ درصد از ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین فرسوده است

انتشار: یکشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۳۵:۲۹ |
کد خبر: 44673 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۵ درصد از ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین فرسوده است و نیاز به نوسازی دارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید حسین نقوی حسینی روز یکشنبه در دیدار با مسئولان سازمان اتوبوسرانی شهرستان ورامین گفت: در حال حاضر ۷۰ دستگاه اتوبوس و یک هزار و ۲۰۰ دستگاه مینی بوس کار جابه جایی مسافران در شهرستان ورامین را بر عهده دارند که اغلب این خودروها از عمری بالغ بر ۲۵ سال برخوردارند.

نقوی حسینی با تأکید بر ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین به منظور حفظ جان مردم و خدمت رسانی بهتر به شهروندان گفت: در نامه ای به وزیر کشور ۵۰۰ دستگاه مینی بوس و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای این شهرستان درخواست کردیم.

وی گفت: با مساعدتی که در این زمینه صورت گرفته ، به زودی موضوع نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین از طریق دفتر وزیر کشور و مبادی قانونی پیگیری خواهد شد.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین در شش خط اتوبوسرانی میدان بسیج تا قرچک، ورامین به ترمینال ، ورامین به مترو جوانمرد ، ورامین به میدان شوش ، ورامین به شهرری و ورامین به خاوران مسافران را جابجا می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *