یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

هدف آمریکا نابودی “انقلاب اسلامی” است؛ توافق و کنوانسیون بهانه است

انتشار: جمعه, ۲۰ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۶:۴۳ |
کد خبر: 44614 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دشمنی‌های آمریکا با ملت ایران گفت: توافق و کنوانسیون بهانه است چراکه هدف آمریکا از دشمنی با ایران نابودی انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سیدحسین نقوی‌حسینی ظهر امروز در جمع مردم شهرستان پیشوا با اشاره به تحریم‌ها و فشارهای دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: غربی‌ها، آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در ۴۰ سال گذشته همواره با تهدید و تحریم علیه ملت ایران جنگیدند تا انقلاب ما را متوقف و جلوی رشد آن را بگیرند اما موفق نشدند و امروز به ناچار وارد میدان دیپلماسی شده‌اند تا با مذاکره، توافق و قرادادهای بین‌المللی ایران را به سر جای اول خود بازگردانند.

 

وی با اشاره به سخنان ۲ سال گذشته برژینسکی در شورای روابط خارجی آمریکا عنوان کرد: آن‌ها در تلاش هستند تا ایران دست از ادعاهای انقلابی خود بردارد و به جایگاه خود قبل از انقلاب بازگردد و نوکر و ژاندارم آن‌ها در منطقه باشد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: دشمنان برای دستیابی به این هدف همه کاری کرده و از همه ابزارها بهره‌برداری می‌کنند این در حالی است که آمریکا دشمن ما است و هیچ‌گاه دست از دشمنی با ما برنمی‌دارد.

 

نقوی حسینی با اشاره به مخالفت‌ بسیاری از نمایندگان از تصویب برجام در مجلس تصریح کرد: با وجودی که برجام برای ملت ایران چیزی جز بیکاری جوانان، افزایش قیمت دلار، رکود و تعطیلی کارخانه‌ها و مشکل ازدواج جوانان چیزی را به ارمغان نداشته است اما برخی مسئولان اعتقاد دارند برجام همه چیز را آماده کرده و عدم تصویب FATF  مانع اجرای آن است و اگر مانع برداشته شود تمام مشکلات ارزی و نظام بانکی و ازدواج جوانان برطرف می‌شود.

 

وی افزود: وزیر اقتصاد و دارایی بدون اطلاع مجلس در سال ۹۴، FATF را امضا کرد و ۴۱ توصیه آن را پذیرفت و وعده عمل داد اما نه تنها هیچ مشکلی برطرف نشد بلکه اعلام کردند چهار لایحه آن را نیز باید تصویب کنید تا مشکلات برطرف شود که لایحه پولشویی، پالرمو و مبارزه با تروریسم تصویب شده که اکنون دو مورد آن منتظر تأیید شورای نگهبان است.

 

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس افزود: اگر کسی دنبال این است که بهانه از دست آمریکا بگیرد باید انقلاب اسلامی را از ما بگیرد چون هدف آن‌ها پالرمو و FATF نیست بلکه آن‌ها می‌خواهند انقلاب را از ما بگیرند.

 

نقوی حسینی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا دشمن ما است و ما باید به مردم خودمان اعتماد کنیم، منشأ مشکلات اقتصادی ما خارجی نیست بلکه داخلی است بنابراین باید جلوی فساد را گرفت که کشور ما کشوری ثروتمند و ملت ما، ملتی بزرگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *