یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

حمایت امام جمعه پاکدشت از مواضع مقتدرانه جانشین سپاه در برابر ترامپ

انتشار: جمعه, ۲۰ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۶:۲۵ |
کد خبر: 44610 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: امام جمعه پاکدشت از مواضع مقتدرانه جانشین سپاه حمایت کرد و گفت: ترامپ عنوان کرد که ایران خاورمیانه را می‌تواند در ۱۲ دقیقه تصرف کند، سردار سلامی ، جانشین فرمانده سپاه به درستی پاسخ داد «با حضور شما آقای ترامپ این عدد به ۱۱ دقیقه تغییر کرده است ولی ایران به‌دنبال تصرف مکانی نیست.»

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام والمسلمین حسن لزومی در خطبه‌های عبادی – سیاسی جمعه پاکدشت که با حضور پرشور مردم در مصلی بزرگ این شهر برگزار شد، پس از توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به FATF اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در توصیه به مسئولان و نمایندگان مجلس تاکید فرمودند خودتان قانون بنویسید و منتظر نباشید قانون از بیرون به شما دیکته شود.

وی گفت: معاهده‌ای با مفهوم مبارزه با پولشویی و مبارزه تامین مالی تروریسم به ظاهر زیبا و بزک شده است اما متعجب هستم که نمایندگان با سواد این مرز و بوم چگونه برای تصویب یکی از طرح‌های دشمن عجله می‌کنند. نمایندگان مجلس باید خودشان طرح بنویسند نه این‌که با طرح‌های دشمن خودشان را خراب کنند.

امام جمعه پاکدشت عنوان کرد: امیدوارم درک کنید که با امضا این قرارداد بین‌المللی راه نفوذ دشمن را باز می‌کنید، اطلاعات تمام منابع اقتصادی ایران به آن‌ها می‌دهید و دیگر نمی‌توانید منابع مالی پنهان برای خود داشته باشید.

وی با بیان این‌که مسئولان بدانند که به طرحی آری می‌گویید باید تا آخر آن بایستید، افزود: مصوب کردن طرحی که نمایان کند در کجا و چه سلاح‌هایی برای دفاع از کشور دارید دیگر امنیتی برای شما باقی می‌ماند.

حجت‌الاسلام لزومی با اشاره به این‌که FATF در مجلس تصویب شد ، خاطرنشان کرد: منتظر پاسخ شورای نگهبان باید باشیم و این طرح در صورتی که رد شود بعد از اصرار مجلس به مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌رود.

وی با تاکید بر تبعیت از رهبر معظم انقلاب بیان داشت: آیا دشمنان دلشان به حال ما سوخته است که طرحی به مجلس بدهند که به نفع ملت ایران باشد! همه آحاد جامعه عملکرد مجلس را رصد می‌کنند همه بابت تصویب این طرح ناراحت هستند.

 

بخشی از وضعیت اقتصادی امروز به‌دلیل عدم نظارت دولت بر بازار است

امام جمعه پاکدشت با بیان این‌که بخشی از وضعیت اقتصادی امروز به‌دلیل عدم نظارت دولت بر بازار است ، گفت: چرا وقتی من در منزل به یک رب نیاز دارم ۱۰ رب بخرم با این کار من ۹ خانواده نمی‌توانند رب تهیه کنند.

 

پاسخ قاطع جانشین فرمانده سپاه به ترامپ

وی با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: ترامپ گفته که ایران خاورمیانه را می‌تواند در ۱۲ دقیقه تصرف کند، سردار سلامی ، جانشین فرمانده سپاه به درستی پاسخ داد «با حضور شما آقای ترامپ این عدد به ۱۱ دقیقه تغییر کرده است ولی ایران به‌دنبال تصرف مکانی نیست.»

حجت‌الاسلام لزومی این‌گونه سخن گفتن رئیس جمهور آمریکا را نشان از ترس او از جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: تجمع بزرگ ۱۰۰ هزار بسیجی در تهران لرزه به اندام دشمن انداخت و آنان به سرعت تشکیل جلسه دادند و از اقتدار ایران هراس دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *