پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

کمبودها و کاستی‌های کلانتری‌های بخش رودهن جبران شود

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۱:۵۹ |
کد خبر: 44582 |
بازدید: 15 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: بخشدار رودهن با بیان اینکه باید کمبودها و کاستی‌های کلانتری‌های بخش رودهن جبران شود، گفت: جایگاه انتظامی بخش رودهن ارتقاء یابد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حمیدرضا ذوالفقاری  به مناسبت هفته ناجا در دیدار با فرماندهی انتظامی بخش رودهن اظهار کرد: از تمامی تلاش‌های نیروی انتظامی بخش رودهن در جهت برقراری نظم و امنیت در سطح منطقه سپاس‌گزاری می‌کنیم.

 

وی افزود: رشادت، جهاد و شهادت در کالبد ناجا جاری است و هر روز شاهد ایثارگری نیروهای انتظامی برای صیانت و دفاع از نظام هستیم؛ حضور مستمر پلیس در منطقه موجب آرامش و آسایش اهالی بخش است و نیروی انتظامی باید در برخورد با هنجارشکنان سخت و خشن برخورد کند و در مقابل مردم، نرم و مهربان باشد.

 

بخشدار رودهن گفت: کمبودها و کاستی‌های کلانتری‌های بخش رودهن باید جبران و برطرف شود؛ چراکه هیچ موضوعی در جامعه مهم‌تر از امنیت نیست.

 

ذوالفقاری تصریح کرد: نیروی انتظامی رودهن همیشه و همه حال در کنار مردم و مسؤولان بودند و ارتقای جایگاه انتظامی بخش رودهن با وجود چهار کلانتری رودهن، آبعلی و مهرآباد و کلانتری در دست احداث مسکن مهر و ستاد فرماندهی انتظامی قطعاً باید مورد توجه قرار گیرد.

*در هیچ شهری نظم و امنیت رودهن را ندیدیم

 

امام جمعه رودهن نیز بیان کرد: ۲۸ سال افتخار اقامه نماز به عنوان امام جمعه در شهرهای مختلف داشتم و در هیچ شهری نظم و امنیت رودهن را ندیدیم و این موضوع در نماز جمعه بیشتر به چشم می‌آید.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا مدیح افزود: نیروی‌های انتظامی و آتش‌نشانی همیشه در محل مصلی نماز جمعه حضوری فعال و چشمگیر داشتند و دارند که جای تشکر دارد.

 

وی گفت: امیدواریم شاهد رشد و توسعه بیشتر رودهن در بحث امنیتی باشیم؛ چرا که بخش رودهن یک منطقه حساس در استان تهران و حتی کشور محسوب می‌شود و این مسأله مستلزم نگاه ویژه فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران است.

*تلاش مداوم برای برقراری امنیت و آسایش مردم در رودهن

 

شهردار رودهن نیز تصریح کرد: هفته نیروی انتظامی هفته پر افتخاری است و از این رو، ضمن تبریک به همه حافظان برقراری نظم و امنیت در کشور یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی را گرامی می‌داریم.

 

مهدی کچویی افزود: شهرداری و شورای شهر رودهن از هر کوششی برای برقراری امنیت و آسایش مردم رودهن دریغ نخواهد کرد.

*بیشتر پرونده‌های انتظامی رودهن مربوط به افراد غیربومی است

 

رئیس شورای اسلامی شهر رودهن هم تصریح کرد: هفته ناجا فرصتی است که از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی قدردانی کرد؛ رودهن به لحاظ واقع شدن در نزدیکی تهران بزرگ باید مورد توجه مسئولان امنیتی قرار بگیرد.

 

منوچهر همت‌نجفی با بیان اینکه بیشتر پرونده‌های انتظامی رودهن مربوط به افراد غیربومی و خارج از شهر رودهن است، بیان کرد: کمبودهای نیروی انتظامی رودهن باید جبران شود و رودهن از نظر امنیت حرف نخست را در استان تهران می‌زند.

 

وی اضافه کرد: تمامی‌های ارگان‌های شهر رودهن باید همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *