پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

بررسی چالش های زیست محیطی شهرستان پردیس توسط فرماندار

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۱:۰۷ |
کد خبر: 44580 |
بازدید: 14 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: امیر الله حقیقی فرماندار پردیس و نماینده عالی دولت در شهرستان، طی گفت و گویی با میکائیلی رئیس اداره حفاظت محیط زیست ، عمده چالش های زیست محیطی شهرستان را بررسی کرد.

به گزارش  خبرنگار ابتکارآنلاین – در ابتدای این دیدار رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، ضمن تشریح وضعیت کلی زیست محیطی شهرستان، به بیان برخی از چالش ها، مشکلات و ظرفیت های این حوزه پرداخت.

فرماندار پردیس نیز هدف گذاری، برنامه محوری و الویت بندی اقدامات در حوزه محیط زیست را مهم دانست و گفت: ایجاد عزمی همگانی در حفاظت از محیط زیست، حساس کردن مردم به تخریب طبیعت و استفاده درست از این نعمت بی تکرار خداوندی، نیازمند شناسایی مشکلات، همفکری و تعامل میان دستگاهی و برنامه ریزی کارشناسانه است که با محوریت حفاظت از محیط زیست انجام گیرد.

در ادامه چالش ها و مشکلات زیست محیطی مطرح شده مورد بررسی قرار گرفت و فرماندار پردیس جدیت اداره حفاظت محیط زیست در برخورد با قانون شکنان و تخریب گران طبیعت بدور از هرگونه اغماض، توجه به گردشگری طبیعت و برنامه ریزی و همکاری این اداره با مجموعه مدیریت شهرستان برای ساماندهی به موقع و مناسب معظلات و چالش ها را خواستار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *