پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت قاچاق و غیر بهداشتی در بازار

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۰:۲۸ |
کد خبر: 44578 |
بازدید: 14 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک گفت: در سالهای اخیر و با گسترش فروش و خرید لوازم ارایشی و بهداشتی بسیاری از این اقلام به صورت قاچاق و غیر بهداشتی در بازار توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حمیدرضا رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای گشت مشترک ستاد قاچاق کالا و ارز در قرچک گفت: اتحادیه ها و اتاق اصناف همواره دستور العمل ها و بخشنامه های دولت برای برنامه های اقتصادی را اجرا می کند .

تاجیک گفت : در این راستا طبق دستور العمل ها گشت مشترک کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به منظور بررسی فروشگاه های لوازم ارایشی و بهداشتی اجرا شد تا در خصوص ارائه کالاهای قاچاق و غیر بهداشتی نظارت انجام شود .

 

 

وی تصریح کرد:متاسفانه در سالهای اخیر و با گسترش فروش و خرید لوازم ارایشی و بهداشتی بسیاری از این اقلام به صورت قاچاق و غیر بهداشتی در بازار توزیع می شود که با قیمت بسیار پائین مورد توجه مردم قرار گرفته است .

وی افزود : این کالاها مانند انواع صابون و کرم های بهداشتی ، لوازم ارایشی بانوان اگر به صورت غیر بهداشتی تولید شود خطرات زیادی برای پوست دارد که در همین راستا با توزیع کنندگان کالاهای غیر بهداشتی بیشتر برخورد می شود .

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک بیان کرد : شهروندان ساکن قرچک می توانند تخلفات صنفی را با شماره تلفن ۰۲۱۳۶۴۳۰۰۴۷ و شماره ۱۲۴ اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *