یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

“هیهات منا الذله” شعار محوری ۱۳ آبان امسال است

انتشار: سه شنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۳:۳۹ |
کد خبر: 44522 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه ایستادگی در مقابل آمریکا افتخاری بزرگ برای ملت ایران است گفت: مراسم باشکوه ۱۳ آبان امسال با شعار محوری “هیهات مناالذله” بار دیگر امید دشمنان داخلی و خارجی را به یأس و ناامیدی تبدیل می‌کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امروز در جلسه ستاد ۱۳ آبان که در ساختمان مرکزی این شورا در تهران برگزار شد اظهار داشت: مقطع کنونی برای ما بسیار حساس است ما در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب قرار داریم و کلیه برنامه‌ها و مراسم‌ها باید در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب صورت گیرد.

 

وی بیان کرد: دشمن اکنون می‌خواهد جوانان ما به سمت یأس و ناامیدی ببرد، دشمن می‌خواهد به بهانه مشکلات اقتصادی مردم را به سمت آشوب‌های خیابانی سوق دهد ولی مردم بیدار تاکنون توطئه‌ها را خنثی ساخته است.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: ۱۳ آبان امسال مقارن با آغاز تحریم‌های جدید دولت آمریکا بر علیه ما است امری که رویداد جدیدی نبوده و سال‌های سال‌ است که با آن درگیر هستیم و در تحریم به سر می‌بریم.

 

محمودی با بیان اینکه ایستادگی در مقابل آمریکا افتخاری بزرگ برای ملت ایران است تصریح کرد: این همان واقعیتی است که آمریکا را عصبانی کرده است و قطعاً مراسم باشکوه ۱۳ آبان می‌تواند بار دیگر امید دشمنان داخلی و خارجی را به یأس و ناامیدی تبدیل کند.

 

وی با اشاره به ویژه‌برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان گفت: باید از نیمه دوم سال همزمان با این رویداد مهم همّت و توان خود را در جهت شناساندن انقلاب به نسل جوان و حفظ آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری به کار بگیریم.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطرنشان کرد: مراسم ۱۳ آبان امسال همانند هر سال در مقابل لانه جاسوسی از ساعت ۹:۳۰  برگزار می‌شود که لازم است تمام دستگاه‌ها به ویژه آموزش وپرورش و آموزش عالی با تبیین دستاوردهای انقلاب و پاسخگویی به شبهات و روشنگری برای جوانان بر شور و شعور انقلابی جوانان بیفزایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *