یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

۵۴ مدرسه جدید به فضای آموزشی شهرستان‌های استان تهران افزوده شد

انتشار: سه شنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۲:۳۵ |
کد خبر: 44519 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در شهریورماه سال جاری ۵۴ مدرسه در شهرستان‌های استان تهران با ۶۶۰ کلاس افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عبدالرضا فولادوند صبح امروز در آئین افتتاح مدرسه شهید رسولی روستای گلعباس شهرستان پیشوا ضمن تمجید از غیرت و همیّت خیرین مدرسه‌ساز در احداث فضاهای آموزشی در مناطق کم‌برخوردار اظهار داشت: اگر کمک خیرین مدرسه‌ساز در پیشوا و در دیگر شهرستان‌های استان تهران نبود امروز ما شاهد مدارس ۳ شیفته در سطح استان بودیم.

 

وی بیان کرد: در شهریورماه سال جاری ۵۴ مدرسه در شهرستان‌های استان تهران با ۶۶۰ کلاس افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به افزایش جمعیت دانش‌آموزی در سطح شهرستان‌های استان تهران افزود: در سال تحصیلی جدید با توجه به رشد جمعیت دانش‌آموزان و کمبود فضاهای آموزشی خیرین نهایت کمک را داشته و با افزایش ۷ درصدی کمک‌های خود در کنار مردم و دولت گام‌های مؤثری در تأمین فضای آموزشی داشته‌اند.

 

فولادوند با بیان اینکه خیران مدرسه‌ساز به دنبال نام و شهرت نیستند بلکه هدف آ‌ن‌ها تنها ذخیره خیر و نیکی برای آخرت‌شان است تصریح کرد: با توجه به اینکه هدف خیرین در امر مدرسه‌سازی دستیابی به اهداف متعالی آموزش و پرورش است امیدواریم با کمک هرچه بیشتر خیرین شاهد افتتاح مدارس بیشتر در مناطق کم‌برخوردار باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *