پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

سالن همایش شهید رحیم رجبی در دانشگاه علمی کاربردی پیشوا افتتاح شد

انتشار: دوشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۴:۰۰ |
کد خبر: 44488 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: سالن همایش شهید رحیم رجبی با حضور فرماندار پیشوا و دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه علمی کاربردی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین عباسی فرماندار پیشوا در این مراسم و در جمع دانشجویان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: هر شهید شهرستان سند افتخاری برای ماست و همه ما مدیون امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی هستیم.

 

عباسی با اشاره پتانسیل های دانشگاهی در پیشوا بیان داشت: با توجه به وجود ظرفیت های علمی و دانشگاهی، شهرستان پیشوا سرآمد امور آموزشی در منطقه است.

 

وی افزود: وجود مراکز دانشگاهی متعدد در پیشوا فرصتی برای بهره گیری از ظرفیت دانشجویان به منظور تصمیم گیری و برنامه ریزی های شهرستانی است تا بتوان بر اساس نیازهای خود جوانان و بر مبنای اقدامات علمی و کارشناسی شده مسائل موجود را پیگیری و چاره اندیشی نمود.

 

عباسی اظهار کرد: مراکز علمی کاربردی نه با هدف مدرک گرایی بلکه با هدف مهارت محوری راه اندازی گردیدند تا بتوان با بهره گیری از نیروی انسانی آموزش دیده، زمینه اشتغال و رونق اقتصادی را فراهم و توسعه بخشید.

 

فرماندار شهرستان پیشوا ادامه داد: شرط لازم برای پایداری وضعیت مطلوب علمی کشور در سطح منطقه ای و بین المللی، تلاش و کوشش دانشجویان و اساتید است تا ضمن توجه به تولید علم، جایگاه شایسته ای در این عرصه در سطح جهان داشته باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: ممزوج نمودن علم و عمل، تعهد و تخصص توام با تهذیب نفس می تواند در شکل گیری آینده خوب برای شهرستان در همه ابعاد تاثیرگذار باشد و حرکت به سوی تعالی کشور وظیفه افراد موثر در جامعه است.

 

عباسی برای دانشجویان جدید الورود مرکز علمی کاربردی شهرداری پیشوا آرزوی توفیق نمود و از آنان خواست تا با طرح ها، ایده ها و پیشنهادات خود مسئولان را در جهت پیشبرد امور شهرستان یاری کنند و نقش خود را در پیشرفت و ساختن آینده شهرستان به خوبی ایفا نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *