پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان پیشوا برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۰۰:۰۷ |
کد خبر: 44456 |
بازدید: 35 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان پیشوا به ریاست شیرزاد یعقوبی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار و با حضور سیدعباس حسینی بخشدار جلیل آباد و سایر اعضا برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – یعقوبی در این جلسه با اشاره بر لزوم حفظ طبیعت سالم و تحویل آن به آیندگان گفت: حفظ محیط زیست کار یک اداره به تنهایی نیست بلکه همه دستگاه ها باید نسبت به حفظ آن احساس مسئولیت کند.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ دوستی با طبیعت یکی از مهمترین راه های حفظ محیط زیست است، اظهار کرد: نهادینه کردن فرهنگ طبیعت دوستی باید در میان آحاد جامعه کلید بخورد تا نسل حاضر و آیندگان نسبت به حفظ طبیعت و محیط زیست احساس مسئولیت کنند.

 

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار پیشوا با اشاره به اهمیت بازیافت و تفکیک پسماند و ضرورت آموزش های لازم در این خصوص اظهار کرد: مشارکت شهروندان در امر تفکیک پسماند موجب حفظ محیط زیست می شود و لازمه این امر ارائه آموزش های لازم با همکاری نهادهای متولی است.

وی بر جمع آوری به موقع زباله ها، ایجاد ترانشه و دفع بهداشتی زباله ها، مدیریت پسماندهای صنعتی و  بی خطرسازی زباله های عفونی تاکید کرد.

 

یعقوبی با اشاره به لزوم جمع آوری پسماندهای ساختمانی، ساماندهی و جانمایی محلی جهت تخلیه این پسماندها را ضروری دانست.

 

معاون فرماندار پیشوا در این جلسه بر پیگیری و اجرای دقیق مصوبات تا حصول نتیجه از سوی اعضای کارگروه مدیریت پسماند شهرستان تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *