سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

پلیس فتا در فیروزکوه مستقر شد

انتشار: شنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۷:۰۰ |
کد خبر: 44428 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: فرمانده نیروی انتظامی فیروزکوه از استقرار پلیس فتا، هم زمان با فرا رسیدن هفته ناجا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ حسین فاضلی افزود: پیرو شکایات مستمر شهروندان فیروزکوه مبنی بر مزاحمت ها و جرائم سایبری در فضای مجازی و اینترنتی که پیش از این در شهرستان ورامین مورد بررسی و پیگیری قرار می گرفت، پلیس فتا جهت ارائه خدمات در این زمینه در محل کلانتری مرکزی فیروزکوه (واقع در سایت اداری شهر) مستقر شد.

وی اظهار داشت: شهروندان می توانند از این پس در صورت مواجه با تخلفات مذکور، مراتب و موارد را با کارشناسان خبره پلیس فتا در شهرستان پیگیری کنند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: کارشناسان خانم دایره مشاوره و مددکاری در زمینه حل و فصل تنش ها و مشکلات خانوادگی نیز ارائه خدمات خواهند داشت.

به گفته وی شهرستان فیروزکوه یکی از ۱۰ شهرستان امن کشور و امن ترین شهرستان استان تهران می باشد.

سرهنگ فاضلی تصریح کرد: دیگر شهرستان ها، در سال جاری و سال های گذشته با مشکلاتی اعم از تجمعات و اعتراضاتی مواجه شدند در حالی که کوچک ترین اتفاقی در این زمینه در فیروزکوه رخ نداده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه بیان داشت: طی یک سال گذشته ۲۶۸ مورد سرقت گزارش شده که ارزش اموال مسروقه ای که به مال باختگان تحویل داده شد به ۴ میلیارد و ۶۱۵ میلیون تومان می رسد؛ همچنین یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان طی این یک سال کالای قاچاق کشف شده است.

وی افزود: کشفیات مواد مخدر در یک سال اخیر ۳۰۴ کیلوگرم از ۲۸۳ نفر بوده است که اکثریت آنها بومی نبوده و در مناطق گردشگری دستگیر شده اند.

شهرستان فیروزکوه با ۳۴ هزار نفر جمعیت، دارای دو بخش مرکزی و ارجمند در ۱۲۰ کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *