چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

کاهش تصادفات جرحی و فوتی دماوند در شهریورماه سال جاری

انتشار: شنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۶:۴۴ |
کد خبر: 44427 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: رئیس پلیس راهور شهرستان دماوند از کاهش تصادفات جانی و جرحی این شهرستان در شهریوماه سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی ستاد ترخیص پلیس راهور و صدور گواهینامه شهرستان دماوند تا ساعت ۱۷ به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سروان اسماعیل براری ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با اشاره به اجرای طرح تابستانه پلیس راهور در شهریورماه سال ۹۷ اظهار کرد: خوشبختانه در شهریورماه سال جاری با لطف خداوند متعال و همکاری شهروندان شاهد کاهش تصادفات جرحی و فوتی نسبت به سال گذشته بوده‌ایم.

 

وی علت وقوع اکثر تصادفات اخیر را عدم توجه به جلو که یکی از علت‌های آن استفاده از تلفن همراه است، عنوان کرد و خواستار رعایت بیشتر قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان شد.

 

رئیس پلیس راهور شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: همچنین در ایام ماه محرم شاهد برقراری نظم و امنیت مراسمات مذهبی شهرستان دماوند با همکاری شهروندان و فعالیت مجموعاً چهار اکیپ مستقر گشت پلیس راهور دماوند و رودهن بودیم.

 

سروان براری از تغییر ساعت کار مرکز ترخیص خودرو و موتورسیکلت به همراه صدور گواهینامه در شهرستان دماوند به مناسبت هفته نیروی انتظامی خبر داد و گفت: بر این اساس همچنان ستاد ترخیص پلیس راهور از ساعت ۷ تا ۱۷ نسبت به ارائه خدمات به شهروندان اقدام می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *