سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سپاه در انتقام خون شهدای اهواز کاری کرد کارستان

انتشار: جمعه, ۱۳ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۱:۵۷ |
کد خبر: 44397 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گقت: جوان مشکل نیست بلکه راه حل مشکل هستند؛ این را در جنگ تحمیلی شاهد بودیم، در جنگ اقتصادی و جنگ علمی هم تا به امروز شاهد هستیم جوانان پیشتاز هستند؛ مسئولین وظیفه دارند برای جوانان کار سازی کنند؛ اگر اراده کار داشته باشیم هیچ جوانی در خانه بیکار نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه گفت: اهمیت تقوایی که سفارش ائمه معصومین است، همین بس که سعادت بشر در کسب تقوای الهی است؛ انسان باید با انجام تکلیف الهی به ایمان و تقوای خود بیفزاید.

 

وی در ادامه با اشاره به سبک زندگی اسلامی حول محور خانواده در اسلام اذعان داشت: اگر در روایات موضوعاتی مطرح می شود به این دلیل است که با انجام این دستورات و احکام دینی تقرب الهی پیدا کنیم؛ هر کسی از نسخه پروردگار درس بگیرد یقینا متعالی خواهد شد؛ هر کسی بخواهد کار الهی باید به دستورات الهی عمل کند از جمله چیزهایی که مربوط به سبک زندگی اسلامی است داخل خانواده بین زن و مرد حقوق برابری قرار داده شده است؛ یک حقوق مشترک بین زن و مرد حاکم است، یکسری حقوق اختصاصی بین زن و مرد است؛ حقوق مشترک بین زن و مرد همانند نماز، روزه، خمس و غیره است؛ نمی شود مرد اهل تکلیف باشد و زن نباشد؛ از جمله این حقوق حسن معاشرت بین زن و مرد است، زن و مرد هر دو باید در برخورد با هم و در برخورد دیگران نیکو رفتار کنند؛ از دیگر حقوق مشترک بین زن و مرد جلب توجه یکدیگر است.

 

امام جمعه شهرستان فیروزکوه هم چنین افزود: اگر همسر کسی جذب دیگران شود به دلیل نیاراستن و زینت ندادن زن و شوهر است؛ این باعث می شود عفت در خانه از بین برود؛ هر چه محبت بین همسر بیشتر باشد نشان از ایمان فرد دارد؛ رابطه بین محبت بین همسران و ایمان برابر و مستقیم است.

 

خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه با اشاره به اقدام اقتدارگوه سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: در پی حادثه ای که در اهواز رخ داد، قبل از این که به ده روز برسد سپاه با اقتدار ما موشک را روانه جایی کردند که محل اختفای سران داعش بود؛ کاری کردند کارستان! جواب قاطع به یاوه گویان دادند که بیش از ۴۰ تن از سران داعش را از بین بردند و پیام بسیار خوبی برای داخلی ها و خارجی ها داشتند؛ پیام اول به خانواده های این شهدا و مردم سربلند ایران بود که اگر دشمن یک تیر به سمت مردم ایران اسلامی شلیک کند، ده ها و صدها موشک روانه آنها خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: پیام این پاسخ سپاه پاسداران به خارجی ها داشت این بود مکانی که موشک فرود آمد چند مایل با رژیم اشغالگر اسرائیل فاصله داشت؛ قتل و کشتار در ایران اسلامی زیر سر صهیونیست ها و استکبار جهانی است، پول از عربستان و آل سعود تامین می شود و برنامه از اسرائیل است؛ استکبار جهانی نگران این است انقلاب اسلامی با این راه و روش مبارزه کند که برگرفته از نهضت عاشورا است.

 

حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند با اشاره به حکم دادگاه لاهه به نفع ایران اسلامی بیان داشت: این باعث افتضاح مکرر آمریکا در دنیا است؛ با دست خود آمریکا و استکبار جهانی را از بین می‌برند.

 

وی هم چنین در خصوص نابه سامانی بازار تاکید کرد: ما نیاز به عذرخواهی مسئولین در قبال وضع اقتصادی و معیشت موجود نداریم، مردم نیاز به اقدام و عمل دارند؛ امروز مردم خوشحال هستند ارز کاهش داشته است؛ مسئولین به جای عذرخواهی شبانه روز به فکر تامین نیازهای مردم باشند؛ نشان می دهد فکر انقلابی را توجه نداریم.

 

امام جمعه شهرستان ستان فیروزکوه با اشاره به گردهمایی بسیجیان برای دیدار ولی امر مسلمین در روز گذشته تصریح کرد: پیام گهرباری را مقام معظم رهبری بیان کردند که یکی از آنها راه حل مشکلات به دست جوانان است، جوان مشکل نیست بلکه راه حل مشکل هستند؛ این را در جنگ تحمیلی شاهد بودیم، در جنگ اقتصادی و جنگ علمی هم تا به امروز شاهد هستیم جوانان پیشتاز هستند؛ مسئولین وظیفه دارند برای جوانان کار سازی کنند؛ اگر اراده کار داشته باشیم هیچ جوانی در خانه بیکار نخواهد بود.

 

وی با اشاره به دشمنی آمریکا اظهار داشت: آمریکا با اسلام و پیامبر مشکل دارند، انها میخواهند اسلام و امام حسین(ع) نباشد، مردم راضی هستند با چنین تفکری مذاکره کنند؟! ما در جنگ اقتصادی قطعا می توانیم سیلی محکم دیگری بر استکبار جهانی خصوصا آمریکا بزنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *