سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

عدم استفاده از ظرفیت عظیم بسیج بعد از جنگ بعنوان ناجی کشور

انتشار: جمعه, ۱۳ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۰:۵۱ |
کد خبر: 44395 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: خطیب جمعه پیشوا گفت:در یک روز ۷۰۰ هزار نفر جوان نخبه در سراسر کشور درلبیک گویان فرمایشات مقام معظم رهبری برای مبارزه علمی و جنگ اقتصادی با دشمنان اعلام آمادگی می کنندو به کمک دولت می آیند، متاسفانه از این ظرفیت عظیم بعد از جنگ که می تواند کشور را نجات دهد استفاده نکرده ایم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:این روزها شاهد اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستیم و اخبار خوشی را مخابره می کنیم که فضای جامعه را تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود :افزایش قیمت ارز و سکه در ماهها ی گذشته با مدیریت ضعیف و ناکارامد که برای مردم مشکلات بسیاری را همراه داشت با پایین امدن قیمت ها در چند روز قبل التهاب بازار را کمتر نمود که باعث ایجاد امید در بین مردم گردید.

باقری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و گوشمالی دشمنان اظهار کرد: پاسخ کمتر از سه روز قاطع و محکم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست ها نشان داد جمهوری اسلامی در زمینه امنیت ملی هیچ مماشاتی با کسی ندارد و دوران بزن و در رو تمام شده است.

وی عنوان کرد:جمهوری اسلامی ایران اگر اراده کند می تواند تمام اسرائیل و تلاویو را با خاک یکسان کند.

خطیب جمعه پیشوا با بیان اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران در یک دادگاه بین المللی خاطر نشان کرد: دردادگاه لاهه حکم به نفع ایران صادر گردید و بیشتر اعضا این دادگاه بر ضد تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران رای دادند.

وی افزود:اینکه آمریکا به این رای عمل کند و برای یا اروپا درس عبرتی بشود یا نشود مهم نیست، اما اینکه در یک دادگستری بین المللی دنیا حقانیت ایران ثابت گردیده است نقطه مثبتی محسوب می شود.

باقری بیان داشت: با وجود هزینه های فراوان آمریکا در انتخابات عراق ،رئیس جمهور،رئیس مجلس و نخست وزیر عراق همگی از گزینه های جبهه مقاومت انتخاب شدند و تمام این نتیجه به نفع ایران ، اسلام ،تشیع و جبهه مقاومت گردید، این پیروزی بزرگ در خاورمیانه و منطقه علیه نظام استکباری است.

وی با اشاره به تجمع مقتدرانه بسیجیان سراسر کشور گفت: اوج اقتدار تجمع بسیجیان سراسر کشور، در ورزشگاه ازادی در میان ۱۰۰ هزار بسیجی با سخنان مهم،امیدوار کننده و از موضع قدرت مقام معظم رهبری بود که نشان از بصیرت، اقتدار،جسارت و شجاعت ایشان در مقابله یک تنه با جبهه بسیار گسترده استکبار دارد.

امام جمعه پیشوا افزود:وقتی رهبر یک جامعه از موضع قدرت حرف بزند مردم هم قوی می شوند،صحبت های مقام معظم رهبری از موضع سخنرانی صرف نیست و اقتدار ایشان از موضع عمل نیز اثبات گردیدهاست.

 

باقری بیان کرد:ایران در مدت ۴۰ سال از آغاز انقلاب اسلامی در مقابل گزینه های فراوان سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی ابر قدرت های دنیا ایستاده است، مثلث موفقیت و برون رفت ایران از مشکلات در دوران ۸ سال دفاع مقدس و مبارزه علمی، اقتدار نظام و عظمت مردم و شکست ناپذیری ملت است.

امام جمعه پیشوا با بیان اینکه امروز از ظرفیت های بسیج استفاده نکرده ایم خاطر نشان کرد:در یک روز ۷۰۰ هزار نفر جوان نخبه در سراسر کشور درلبیک گویان فرمایشات مقام معظم رهبری برای خدمت رسانی مردم، مبارزه علمی و جنگ اقتصادی با دشمنان اعلام آمادگی می کنندو به کمک دولت می آیند.

وی افزود:در ۸ سال دفاع مقدس بسیج در کنار ارتش و سپاه بودو اگر نبود قطعا پیروزی حاصل نمی گردید ،متاسفانه از این ظرفیت عظیم بعد از جنگ که می تواند کشور را نجات دهد،استفاده نکردیم.

باقری در پایان با اعلام حمایت از عملکرد دادگستری شهرستان پیشوا در مقابله با تغییر کاربری غیر مجاز گفت:عده ای که بعضا در میان آنها مسئولان شهرستانی هم بوده اند با اشغال زمین های کشاورزی،سرمایه مملکت را تبدیل به آجر و بتون کرده و باغ و استخر آن چنانی ساختندو در این اماکن کارهای ضد امنیتی انجام می دهند، قطعا دادگستری و نیروی انتظامی باید با این افراد برخورد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *