پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

آمریکا از اسلام و انقلاب اسلامی سیلی خورده است

انتشار: جمعه, ۱۳ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۹:۵۶ |
کد خبر: 44394 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه قرچک گفت: آمریکا از اسلام و انقلاب اسلامی سیلی خورده است ، لذا دست از دشمنی با اسلام برنخواهد داشت ما باید نسبت به اصول و مبانی انقلاب اسلامی پایبند باشیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی باید مظهر عزت و اقتدار و مایه رأفت و رحمت باشد یار مهربان و مقتدر باشد، احترام ، تقویت ، حمایت و رءفت برای صالحان مومنین و مومنات، تهدید و تضعیف و اعمال قدرت برای اشرار و مفسدین باشد.

 

وی گفت: برنامه ها و مجاهدتهای ناجا امروز همراه بابصیرت و استقامت است ، چون تابع ولایت اند ، در عرصه نظم و امنیت موفق اند ، آماده باش ، همیشه در صحنه، گوش بفرمان فرمانده کل قواه باشیم ، دشمن بدنبال تضعیف نیروهای مخلص است ، باید مراقب بود ، باید نیروهای ارزشی ومخلص در ناجا را حمایت کرد.

 

اسماعیلی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبر در جمع یکصد هزار نفر بسیجی استان تهران، بیان کرد: ایشان بصورت مستقیم  یکبار دیگر با دشمنان داخلی و خارجی اتمام حجت کردند و بر مواضع جمهوری اسلامی ایران تأکید کردند.

 

وی افزود: عظمت ایران، اقتدار نظام جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری ملت، یک واقعیت انکار ناپذیراست و بزرگترین اقتدار جمهوری اسلامی نجات و رهایی از سلطه ظالمانه انگلیسی وآمریکا و زیبا ترین نبرد ما هشت سال دفاع مقدس بوده است که قدرت ایمانمان را به دنیا نشان داده ایم.

 

امام جمعه قرچک تاکید کرد: بسیج جمهوری اسلامی بخش اول نظام را به زیبایی و درستی پر کرده است، بسیج ما یعنی جمهوریت نظام ما و بسیج مردمی یکی از نقاط برجسته تصویر واقعی کشور است، در همه زمینه ها خوب می درخشد و امثال اردوهای جهادی و راهیان نور و غیره را همگان حمایت کنند.

 

وی تصریح کرد: اهرم و نقشه باقیمانده دشمن تحریم است در این جنگ و طراحی هم آمریکا شکست خواهد خورد بهترین راه پیروی ما و شکست دشمن آن است که اقتصادمان را قوی کنیم.

 

اسماعیلی بیان کرد: در برابر خباثت استکبار پیرامون حمایت و تربیت تروریست ها سیلی محکمی زده می شود انتقام محکمی گرفته می شود ، وقتی در صنعت موشک می توانیم با دقت نقطه زنی کنیم و اسرائیل انحراف به اقتدار ما و عج خودش دارد چطور در اقتصاد نتوانیم سیلی بزنیم.

 

وی گفت: اسرائیل مدعی آنقدر ذلیل شده است که عکس یک انبار ضایعات را با مرکز ساخت بمب اتم اشتباه می گیرد، صدها کلاهک هسته ای دارد باید بداند که در یک قالیشویی نمی شود بمب اتم ساخت، ترامپ و نتانیاهو در یک هفته رسوای جهان شدند و همه دنیا به آنها خندیدند ، این عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی است که محصول خونهای مقدس شهداء و رهنمود های مقام معظم رهبری است.

 

امام جمعه قرچک تاکید کرد: ما در کشور بن بست نداریم ، هر کس القاء کند که به بن بست رسیدیم و راه چاره تسلیم در برابر آمریکاست او خائن است و ما به تأسی از رهبر عزیزمان اعلام می کنیم ما هم تا آخرین راه خونمان چنین اجازه ذلت را به هیچ مقامی نخواهیم داد. ملت ما بویژه جوانان غیور ما تصمیم گرفته که به هیچ قیمتی تحقیر نشود ، اعتماد به نفس و برایستادگی را عامل دیگر پیروزی می داند.

 

وی تصریح کرد: آمریکا از اسلام و انقلاب اسلامی سیلی خورده است ، لذا دست از دشمنی با اسلام برنخواهد داشت ما باید نسبت به اصول و مبانی انقلاب اسلامی پایبند باشیم ادعای پوچ تفکر لیبرال دمکراسی آمریکا مفتضح گردید ، عامل اصلی ناامنی در جهان شناخته شد دنیا صریحاً فریاد میز ند ، پدیده شوم ترور و حرکت های ضد بشری تروریست ها محصول جنایت و ظلم آمریکا است.

 

اسماعیلی افزود: آمریکا، ملت ایران را و انقلاب اسلامی را نشناخته است ، بسیجیان و مجاهدان با بصیرت و آماده ما را نشناخته است ، لذا در خواب و خیال خویش هیان گویی می کند، ما طبق وعده الهی از زبان رهبر الهی پیروز خواهیم شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *