یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

سلامت جسمی و روحی لازمه رسیدن به موفیقت و توسعه

انتشار: سه شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۸:۲۷ |
کد خبر: 44304 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: هدایت الله جمالی پور فرماندار شهرستان ری طی سخنانی در دومین جلسه‌ عدالت در سلامت شاخص های سلامت و تعیین کننده های اجتماعی آن ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس طی سخنانی بیان داشت: اگر آموزش در جامعه ای مقغفول باشد آن جامعه از حداقل های توسعه بی بهره است جامعه ای که در آن سلامتی نباشد موفقیت و توسعه هم ندارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان ری در ادامه بیان داشت: در بحث سلامت، جسم فقط مد نظر نمی باشد بلکه ابعاد مختلفی در سلامت وجود دارد که باید به همه آن ها توجه داشت.

معاون استاندار تهران افزود: داشتن بیمارستان و درمانگاه ها بخشی از سلامت هستند که در حیطه وظیفه وزارت بهداشت است و بخش مهم دیگر سلامت که مربوط به زندگی شخصی و اجتماعی ما می شود وظیفه همگانی می باشد .

وی همچنین گفت:  اکنون در اجتماعی کردن سلامت جامعه وزارت بهداشت نیز مداخله داشته و همه ارگان ها در کنار هم می توانیم با برنامه ریزی و ایجاد بستر توسعه فرهنگی در اجتماعی کردن نظام سلامت جامعه نتایج مستمری بدست آوریم،که البته کار زمان بر و با اهمیتی است.

جمالی پور در پایان گفت: با تغییر نوع نگاه و برداشتمان از مسئولیت های اداری، شخصی و خانوادگی که برعهده ما گذاشته شده اند و مشارکت همگانی در اجرای سلامت جامعه، موفقیت های لازم دراین عرصه کسب می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *