سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

مردم تهران در محکومیت حادثه تروریستی اهواز راهپیمایی می کنند

انتشار: دوشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۴۸:۵۴ |
کد خبر: 44053 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مردم تهران با هدف محکوم کردن جنایت تروریست ها در کشته و مجروح کردن جمعی از هموطنان در اهواز راهپیمایی می کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در حادثه تروریستی اهواز، بار دیگر اوج جنایت استکبار جهانی نمایان شد و تروریست های خود فروخته با به شهادت رساندن جمعی از مردم اهواز این واقعیت را نمایان ساختند که ایران اسلامی همواره زخم خورده تروریسم بوده است.

وی افزود: دشمنان قسم خورده نظام در این جنایت ، با به شهادت رساندن کودک ۴ ساله ، جانباز ۷۰ درصد و مردم بی دفاع و بی گناه اوج خباثت و جنایت خود را به نمایش گذاشتند و حمایت آمریکایی ها و بعضی از دولت های خود فروخته عربی از این اقدام تروریستی، اوج دشمنی این دولت ها و حکومت ها با ملت ایران را ثابت کرد.

محمودی ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدای مظلوم این جنایت تروریستی گفت: جهانیان و بدخواهان نظام باید بدانند که خون شهیدان این جنایت هدر نمی رود و مظلومیت این شهیدان باعث رسوایی هر بیشتر دشمنان ملت ایران می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: این جنایت تروریستی باعث شد تا ملت ایران بار دیگردر صفوفی متحد و منسجم ، در برابر استکبار جهانی قرار گرفته و وحدت خود را در مقابله با توطئه استکبار حفظ کنند.

محمودی افزود: مردم شهر تهران با هدف محکوم کردن این جنایت ، پس از نماز سیاسی عبادی جمعه ششم مهر از مقابل دانشگاه تهران تا میدان انقلاب را راهپیمایی کرده و مراتب خشم و انزجار خود را از حمله تروریستی اهواز اعلام می کنند.

حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح شنبه، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، منجر به شهادت ۲۵ نفر و زخمی شدن ۶۸ نفر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *