چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

مدرسه ۵۰ ساله باقرالعلوم فیروزکوه توسط یک خیر بازسازی شد

انتشار: یکشنبه, ۱ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۷:۲۵:۲۲ |
کد خبر: 44017 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۷ مدرسه پسرانه باقرالعلوم شهر فیروزکوه که ۵۰ سال قدمت دارد با ۴۳۰ میلیون تومان اعتبار طی دو مرحله توسط خیرین مدرسه بازسازی شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه افزود: این مدرسه در مقطع ابتدایی دوره دوم دانش آموز دارد که در سال گذشته با ۲۸۰ میلیون تومان اعتبار توسط مجمع خیرین مدرسه ساز فیروزکوه بازسازی شده بود، اما طبقه دوم ساختمان شامل ۱۲ کلاس و خوابگاه آن همچنان دارای مشکل و غیرقابل استفاده بوده که امسال مجدداً توسط یک نیکوکار به نام محمد سلمانی مرادی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان بازسازی شده و به بهره برداری رسید.

محمدرضا بنار اظهارداشت: در بازسازی سال جاری، مشکلات زیربنایی کاملا مرتفع و خوابگاه مدرسه نیز تجهیز شده است.

وی گفت: این مدرسه دارای ۱۸ کلاس در دو طبقه و سه سالن ۱۲ تخته است.

وی ادامه داد: ۳۳۸ دانش آموز در این مدرسه تحصیل می کنند و این خیر نیکوکار در اولین روز از مهر برای آنها هدیه نیز تهیه کرده است.

بر اساس این گزارش، محمد سلمانی مرادی از سال جاری عضو مجمع خیرین مدرسه ساز فیروزکوه شده، وی بازنشسته بانک صادرات بوده و به نیت دختر مرحومه خود بهناز سلمانی مرادی این کار خیر را به انجام می رساند.

به گزارش ایرنا، ۵ هزار و ۱۱۰ دانش آموز در ۵۰ مدرسه دولتی و غیردولتی در سطح شهرستان فیروزکوه، سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را آغاز کردند؛ آمار دانش آموزان این شهرستان در سال گذشته قریب به ۴ هزار و ۹۰۰ نفر بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *