سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

تروریست ها به سمت نظامیان و مردم تیراندازی کردند

انتشار: شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۱:۵۷ |
کد خبر: 44009 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


اهواز – ابتکارآنلاین: یک شاهد عینی حادثه تروریستی اهواز گفت: تروریست ها با برنامه ریزی قبلی آمده بودند که به سمت نظامیان و مردم تیراندازی کنند و تنها هدفشان کشتار و ایجاد رعب و وحشت بود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود، گفت: این تروریست ها لباس نظامی مبدل به تن داشتند و همین امر موجب شد که نیروهای نظامی و امنیتی به آن ها مشکوک نشوند.

وی افزود: دقایقی پس از آغاز رژه صدای تیراندازی به گوش رسید درابتدا تصور شد این تیراندازی ها جزیی از رژه است اما به یکباره متوجه شدیم که تروریستها جمعیت رژه رونده را هدف گرفته اند، که با به هم خوردن رژه ، آنها جمعیت مردم حاضر در محل را به گلوله بستند.

این شاهد عینی گفت: افراد نظامی فورا به کمک مردم رفتند تا آن ها را پناه بدهند یا از محل دور کنند ، عده ای را هم به سمت حاشیه جاده هدایت کردند تا از تیررس گلوله تروریست ها در امان بمانند.

وی گفت : در این بین برخی از افراد نظامی از جمله امیر مختاری جانشین ارشد نظامی آجا در جنوب غرب کشور که سلاح به دست داشتند به سمت تروریست ها تیراندازی کردند.

این شاهد عینی گفت: پرسنل بیمارستان ارتش هم که در محل مستقر بودند، سریع به کمک افراد زخمی رفته و آن ها را به بیمارستان ارتش( شهید منفرد نیاکی) منتقل کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *